Extrém

23. srpna 2019 13:58

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Na světě existuje pouze 8 typů PENISŮ! Dámy a pánové, už jste je viděli všechny?

Znáte všechny typy penisů na světě?

Co se mužského pohlavní orgánu týče, není to žádná sláva. Většinu času visí někde schovaný a nedá se říct, že by o něj mnoho lidí stálo. Přesto jim často chodí fotky téhož orgánu do zpráv, protože si jeho majitel myslí, že tím snad někoho ohromí. Zapomíná přitom na fakt, že to, co mu trčí mezi nohama, vypadá napůl jako chobot a napůl jako vystrašená veverka vystrkující hlavu z keře. Ne, na penisech vážně není nic k obdivu. Jediná zajímavá věc, která na nich je, se vlastně týká jejich specifičnosti. Přestože mají všechny stejný účel i obecný vzhled, liší se zároveň všechny v maličkých detailech, drobnostech, díky kterým můžeme tvrdit, že na světě existuje celkem osm druhů pánské chlouby. Znáte je všechny?

1. Banán

Visí schoulený dolů a hrbí se při erekci. Stejně jako banán, který často bohužel připomíná.

2. Kladivo

U kladiva je špička penisu větší než zbytek, takže dokáže ženy uspokojit ve většině poloh. Zatloukat bychom vám s ním ale nedoporučovali.

3. Céčko

Při erekci zahýbá doprava a připomíná tak tvar písmene C. Legrace s ním je do té doby, než se stane nehoda, ke kterým v tomhle případě dochází poměrně často.

4. Houba

Připomíná kladivo, akorát je výrazně kratší. Zajímavý fakt – byl to majitel houby, který vymyslel pořekadlo, že i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo. Obelhal tím miliony žen.

5. Tužka

Užší a delší. Při erekci stojí naprosto rovně a v pozoru. Sex s tužkou může dámy občas bolet, díky délce snadno narazí až do děložního čípku.

6. Okurka

Silnější tělo penisu, které se postupně zužuje v maličkou zakulacenou hlavičku. Hluboká penetrace je s ním bezproblémová, v žádné poloze ale příliš nevyniká a jako takový je považován spíš za slabší kus.

7. Tlusťoch

Velmi krátký, zato velmi široký. Tenhle penis příliš akce nevidí a když, není to moc příjemné pro žádnou ze zúčastněných stran.

8. Svalovec

Poznáte jej při erekci podle naběhlých žil po celé délce penisu. Jako takový se dá aplikovat na všechny výše zmíněné tvary. Dámy většinou milují pohled na takto napumpovaný penis, který je viditelně připravený k akci.

Sdílejte článek
Štítky Sex Ženy muži typy penisy pohlavní orgán

Přečtěte si také