Sex a vztahy

13. prosince 2015 12:03

redakce Prima Lajk

FOTO: Koho nejvíc zajímá anál? Byly odhaleny statistiky hledání áčka na internetu!

Zkoušeli jste ho? Tak to nejste jediní! Dokonce už i podle vědců stoupá zájem o zadní vrátka a ženy se nebojí partnerům tohle ozvláštnění postelového života dopřát.

Podle serveru PornHub stoupá zájem o anální sex celosvětově a ne nijak málo. Možná za to vděčíme Kim Kardashian nebo Nicki Minaj, ale jisté je, že nárůst hledání análu online je překvapivě veliký!

PornHub si vzal data z let 2009 až 2015 a zjistil, že hledaných hesel se slovem anal výrazně přibylo. Američany tato praktika zajímá natolik, že za posledních šest let se její vyhledávání zvýšilo o 120 procent! Celosvětově pak o 78 procent.

O anál se zajímají převážně muži středního věku. Těch, kteří se rádi mrknou na áčkový film je o 33 procent více než v roce 2009. Nejvíce se na anál dívají pánové ve věku 35 až 44 let. Mladí lidé od 18 do 24 zase překvapili svým nezájmem o anál. Tam je skoro stejný pokles jako u jejich tatínků nárůst.

A pokud se podíváme jakou praktiku spojenou s análem mají lidé nejradši, pak vyhrává gangbang, tam je téměř 500% nárůst! Na druhém místě jsou teenagerky, na třetím lesby následované mahagonovými kráskami.

Na statistiky se můžete podívat v galerii:

Sdílejte článek
Štítky Nicki Minaj Kim Kardashianová anální sex Internet Pornhub

Přečtěte si také