Sex a vztahy

9. listopadu 2017 16:37

redakce Prima Lajk

GALERIE: Sexuální robotky už dokážou předstírat orgasmus, a dokonce si s vámi popovídají i o filozofii. Odcizí se za chvíli lidstvo úplně?

Technologie se neustále posouvají, ale opravdu nám mají pomáhat, nebo spíše berou? To je otázka, na kterou se odpovědi mnohých lidí liší. Nejnovější vynález sexuální panenky jménem Samantha je děsivým odrazem toho, kam moderní společnost spěje.

Všechny sociální sítě, aplikace, technologické vymoženosti a v neposlední řadě roboti – všechny tyhle věci byli vynalezeny s dobrým úmyslem, měly pomáhat lidem, usnadnit jim jejich život. Ale stále více se ukazuje, že nás jako lidstvo naopak oddalují. Je to opravdu to, co chceme?

Také sexuální robotky se neustále vyvíjejí. Samantha byla vyrobena španělským designérem Sergejem Santosem. A je jedničkou mezi sexuálními robotkami. Dokáže mluvit, říct si o sex, reaguje na doteky, dosahuje orgasmu, a dokonce se časem dokáže přizpůsobit svému majiteli a rozpoznat, co má a nemá rád. V její paměti je uloženo velké množství vtipů a dokáže promluvit i o tématech z oblasti vědy a filozofie. Jedna taková Samantha vyjde v přepočtu na něco kolem přes 100 tisíc korun. Co na takovou robotickou ženu říkáte vy? Pořídili byste si něco takového?

Sdílejte článek

Přečtěte si také