Sex a vztahy

23. prosince 2017 15:41

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tohle je 5 filmů, které byly zakázány kvůli extrémním sexuálním scénám. Viděli jste je všechny?

Dokonce i dnes, ve věku internetu a snadno dostupného porna, mohou být zakázané běžné filmy kvůli sexuálnímu obsahu. Společnosti se perou se zákazy, nařízeními, hrozí jim pokuty, dokonce i vězení. Pojďme se na ně podívat.

1. KEN PARK

Film z roku 2002 je plný sexuality. Ústřední postavou je kalifornský skateboardista a jeho banda. Sex je to poslední, co skupinu drží nad vodou. Ve filmu se prolínají 4 individuální příběhy. Film je plný nejrůznějších zvratů.

2. PADESÁT ODSTÍNU ŠEDI

Tento film byl zakázaný v celé řadě zemí po celém světě. Sexuální scény mezi Anastásií a Christianem jsou například pro Malajsii a Indii zcela nepřípustné. Ještě, že my žijeme tam, kde žijeme.

3. IRRÉVERSIBLE

Mladá a krásná Alex je v opuštěném podchodu znásilněna a bezcitně zbita neznámým mužem. Její manžel Marcus a jejich přítel Pierre se rozhodnou vzít spravedlnost do svých rukou. Jedná se o velmi netradiční snímek.

4. NA LOVU

Ve filmu Na lovu se zaboříme do bouřlivých vod. Newyorský policajt chce odhalit sériového vraha homosexuálů. Ve filmu zazářil Al Pacino. Film bylo zakázaný v Jižní Africe a ve Finsku.

5. I WANT YOUR LOVE

Umělec Jessie, který má v San Francisku existenční problémy se rozhodne opustit město a přestěhovat se ke svým rodičům do Ohaia. Poslední noc ve městě se jde bavit se svými gay přáteli a milenci.


Přečtěte si také