GALERIE: Žena masturbuje v práci, aby se zbavila stresu. Dámy, proč byste měly dát přednost orgasmu před kávou?

Dámy, napadlo by vás někdy uvolnit v práci napětí masturbací?

Každý má svůj vlastní způsob, jak se vypořádat se stresem v práci. Někteří jej musí ventilovat před přáteli, jiní si dělají přestávky na cigaretu, dají si kávu nebo prokrastinují. Publicistka a redaktorka amerického lifestylového časopisu She said Nadia Bokody má ale úplně jiný recept na to, jak se v práci odreagovat. Ve svém nedávném článku prozradila, že když je ve stresu, dělá si přestávky na masturbaci. No uznejte sami, není to mnohem příjemnější způsob než stát frontu u kávovaru nebo si ničit plíce kouřením?

A kdy si během dne Nadia najde chvilku pro sebe a vibrátor? Většinou v době oběda, kdy všichni odejdou a ona má soukromí. Když však nedokáže čekat tak dlouho, zamíří na toalety s telefonem a surfuje po pornokanálech, dokud neuvolní své napětí. Nadia tvrdí, že je poté mnohem pohotovější a soustředěnější na úkoly, které musí do konce pracovního dne vyřešit. A dělá to prý nejen kvůli tomu, že miluje masturbaci, ale i proto, že má tato činnost vědecky prokázané výhody.

Například studie publikovaná v The Journal of Sexual Medicine odhalila, že orgasmy jsou pro mozek účinnější než mentální cvičení v podobě křížovek, sudoku a podobně. Průtok krve během vyvrcholení je totiž zvýšen v celém mozku, zatímco luštění stimuluje pouze některé jeho oblasti. Nadia také uvedla, že se příliš nestará od etiketu na pracovišti. Zaměstnavatel podle ní většinou nemá právo diktovat zaměstnancům, co mají dělat ve svých pauzách. Tak tedy, až se příště budete chtít v práci uklidnit, víte, co máte dělat…

Sdílejte článek
Štítky práce stres masturbace vibrátor pauza

Přečtěte si také