6 chyb, které dělají holky při masturbaci
Autor: profimedia.cz 6 chyb, které dělají holky při masturbaci

ODHALENO: 6 chyb, které dělají holky při masturbaci. Holky, čemu byste se měli při hrátkách vyhnout?

Publikováno: 03.05.2018
Čemu by se měla každá žena vyhnout, pokud si chce svou intimní chvilku co nejvíce užít?

reklama

Za masturbaci se člověk v dnešní době rozhodně nemusí stydět. Naopak, soukromé erotické hrátky jsou podle studií dokonce zdravé a našemu tělu prospěšné. Jenže jako vše, i masturbace se musí dělat pořádně. Stejně jako muži, i ženy totiž mohou během masturbace dělat chyby, kvůli kterým si tyto hrátky vůbec neužijí nebo nemají tak silný orgasmus, jaký by mohly být. Stačí se přitom vyvarovat těmto 6 běžných chybám a budete při vašem prstokladu v sedmém nebi!

Stydíte se – Ač je to k nevíře, na světě pořád existuje velká část žen, které považují masturbaci za cosi špatného a nemravného a za své hrátky tam dole se vlastně celou dobu stydí. To je přitom naprostá pitomost. Nezapomeňte se proto pořádně uvolnit a své intimní chvilky si konečně užijte!

Neznáte své tělo – Jiné ženy pak svůj intimní život tolik flákají, že ani pořádně nevědí, kde mají bod G či na jakých místech by si měly nejvíce hrát. Nebuďte vůči svému tělu ignoranti a začněte ho pořádně prozkoumávat.

Stále jen ležíte v posteli – Stejně jako během sexu, i při masturbaci musíte měnit polohy, abyste si tento akt pořádně užili. Když budete pokaždé jen nudně ležet na posteli, tak vám hrátky brzy zevšední a váš orgasmus nebude tak silný. Existuje přitom mnoho masturbačních poloh, které vám zaručí ještě silnější orgasmus! Nebojte se pak měnit i místa a hrát si sama se sebou například ve vaně či sprše.

Ignorujete svá prsa – Masturbace neznamená, že se musíte věnovat jen intimním částem tam dole. Vaše prsa jsou také důležitá erotogenní zóna a jejich stimulace během masturbace vás může dovést k daleko silnějšímu orgasmu.

Nedostatek fantazie – Masturbovat jen tak, aniž byste na někoho mysleli, je po čase hrozná nuda a samotná masturbace vás tak po čase může začít nudit. Popusťte uzdu své fantazii a představte sex se svým oblíbeným hercem či zpěvákem. Mít v imaginární posteli Channinga Tatuma či Jamie Dornana rozhodně pomůže.

Jste příliš rychlá – Snažíte se dosáhnout orgasmu co nejrychleji a zapomínáte si soukromé chvilky dostatečně užít. Nebojte se zpomalit a vychutnat si každou vteřinu.

Jak poznáme závislost na pornu?

ODHALENO: 7 znaků, podle kterých poznáte, že jste závislí na pornu! Kdy byste měli přestat masturbovat?

reklama