ODHALENO: 6 chyb, které dělají holky při masturbaci. Holky, čemu byste se měli při hrátkách vyhnout?

Čemu by se měla každá žena vyhnout, pokud si chce svou intimní chvilku co nejvíce užít?

Za masturbaci se člověk v dnešní době rozhodně nemusí stydět. Naopak, soukromé erotické hrátky jsou podle studií dokonce zdravé a našemu tělu prospěšné. Jenže jako vše, i masturbace se musí dělat pořádně. Stejně jako muži, i ženy totiž mohou během masturbace dělat chyby, kvůli kterým si tyto hrátky vůbec neužijí nebo nemají tak silný orgasmus, jaký by mohly být. Stačí se přitom vyvarovat těmto 6 běžných chybám a budete při vašem prstokladu v sedmém nebi!

Stydíte se – Ač je to k nevíře, na světě pořád existuje velká část žen, které považují masturbaci za cosi špatného a nemravného a za své hrátky tam dole se vlastně celou dobu stydí. To je přitom naprostá pitomost. Nezapomeňte se proto pořádně uvolnit a své intimní chvilky si konečně užijte!

Neznáte své tělo – Jiné ženy pak svůj intimní život tolik flákají, že ani pořádně nevědí, kde mají bod G či na jakých místech by si měly nejvíce hrát. Nebuďte vůči svému tělu ignoranti a začněte ho pořádně prozkoumávat.

Stále jen ležíte v posteli – Stejně jako během sexu, i při masturbaci musíte měnit polohy, abyste si tento akt pořádně užili. Když budete pokaždé jen nudně ležet na posteli, tak vám hrátky brzy zevšední a váš orgasmus nebude tak silný. Existuje přitom mnoho masturbačních poloh, které vám zaručí ještě silnější orgasmus! Nebojte se pak měnit i místa a hrát si sama se sebou například ve vaně či sprše.

Ignorujete svá prsa – Masturbace neznamená, že se musíte věnovat jen intimním částem tam dole. Vaše prsa jsou také důležitá erotogenní zóna a jejich stimulace během masturbace vás může dovést k daleko silnějšímu orgasmu.

Nedostatek fantazie – Masturbovat jen tak, aniž byste na někoho mysleli, je po čase hrozná nuda a samotná masturbace vás tak po čase může začít nudit. Popusťte uzdu své fantazii a představte sex se svým oblíbeným hercem či zpěvákem. Mít v imaginární posteli Channinga Tatuma či Jamie Dornana rozhodně pomůže.

Jste příliš rychlá – Snažíte se dosáhnout orgasmu co nejrychleji a zapomínáte si soukromé chvilky dostatečně užít. Nebojte se zpomalit a vychutnat si každou vteřinu.

Sdílejte článek
Štítky postel Sex Ženy orgasmus chyby masturbace odhaleno

Přečtěte si také