Gynekologové prozradili, jaké spodní prádlo nosíme celou dobu špatně. Děláte to taky?

Gynekologové varují! Ženy podle nich nosí špatné spodní prádlo. Ty prý ani netuší, jak moc velkou chybu dělají. Čemu se tedy vyhnout a na co si dát pozor?

Vyhněte se tangámAčkoli máte pocit, že tak máte hezčí zadek, lékaři upozorňují, že to má škodlivý vliv na naše zdraví. Tyhle zařezávačky vám mohou způsobit bakterie, včera E. coli, které se šíří z konečníku do pochvy. Pokud však tanga tak milujete, lékaři vyzývají je odložit alespoň v noci.

Noste bavlněné prádlo! Bavlna je prodyšná. Gynekologové ji doporučují daleko více než hedvábí nebo krajkové prádlo. Právě díky bavlně předejdete různým nepříjemným vaginálním infekcím.

Po cvičení nové kalhotky! Gynekologové doporučují si s sebou brát do posilovny náhradní spodní prádlo. Kvasinky totiž milují teplé, vlhké a tmavé prostředí.

Neparfemovaný prací prášek Přestože chcete, aby vám vonělo prádlo, aviváž oželte. Vonné produkty totiž dráždí citlivou pokožku.

Nenoste malé kalhotky! Zahoďte kalhotky, které vás obepínají a tahají okolo stehen. I to napomáhá vaginální infekci a vyrážkám.

Noste jen čisté prádlo! Přijde vám to vtipné? Ale i na to gynekologové poukazují. I kdyby bylo nejhůř a byly jste na opuštěném ostrově, kalhotky si na ruby nedávejte. Raději je zahoďte a běžte bez nich.

Podívejte se na stávající vlasový trend:

Sdílejte článek

Přečtěte si také