Sex a vztahy

17. srpna 2016 15:52

Tereza Javorová

HOLKY, BACHA: 10 věcí, které rozhodně NEDĚLEJTE na prvním rande! Vyděsíte ho a uteče

První rande je naprosto zásadní. Nezná tě, nemáš na čem stavět, proto se za každou chybu tvrdě platí. Mlčením, čekáním na zavolání a následným zklamáním, že druhá schůzka asi nebude. Nepokaž si to hned na začátku! Tyhle věci na prvním rande rozhodně nedělej:

1. Nemluv o svém bývalém – proč by ho to mělo zajímat? Buď si proti němu nebude připadat dost dobrý a bude si myslet, že hledáš jen kopii svého ex, nebo si bude klepat na čelo, proč jsi chodila s takovým magorem. Ani jedno ti neprospěje.

2. Neptej se na jeho plat – budeš vypadat jako zlatokopka. Raději u placení také vytas peněženku a počkej, až sám řekne, že tě přece zve.

3. Netahej s sebou kámošku – radili ti to v Bravíčku, že to je tak bezpečnější. Jenže to ti bylo 12. Na první rande se opravdu netahá kamarádka, kolegyně ani maminka.

4. Neopij se – dát si skleničku vína či zajít na pivo samozřejmě můžete, ale nezlij se pod obraz. Budeš vypadat jako alkoholička, puberťačka, co neumí pít, nebo totální amatérka, co se o sebe nedokáže postarat.

5. Nemluv o dětech nebo o svatbě – takhle rychle jsi ještě nikdy nikoho utíkat neviděla.

6. Nespi s ním – proč by si s tebou pak měl dávat ještě druhé rande? Zamilovat se do tebe nestihl a nemá už o co usilovat.

7. Neptej se ho na jeho ex – okamžitě budeš vypadat jako žárlivka, i když to tak nemyslíš. A možná vyděsíš samu sebe, jako se vyděsí on, když nedodržíš bod 1.

8. Nepomlouvej nikoho – i když tě zrovna naštvala máma nebo kámoška, na nikoho před ním nevytahuj špínu. Nezajímá ho to a bude tě mít za zlou a ošklivou mrchu.

9. Neplánuj – můžeš opatrně navrhnout, že nemáš plány na příští víkend, ale rozhodně s ním neplánuj dovolenou za půl roku. Teprve teď jste se poznali! Bude mít pocit, že ses na něj nějak moc rychle pověsila a bude chtít zpět svoji svobodu.

10. Nepřetvařuj se – pozná to a lekne se. Nebude vědět, co to na něj hraješ, a znejistí. Instinkt mu pak napoví, že kdo uteče, vyhraje.

Sdílejte článek
Štítky randění

Přečtěte si také