Jaká mužská jména jsou nejlepší v sexu? 1
Autor: istock.com Jaká mužská jména jsou nejlepší v sexu? 1

Jací jsou chlapi při sexu podle jmen? Zdeňka byste v posteli nechtěli a Franta miluje anál!

Publikováno: 27.08.2019
Jak jsou chlapi dobří v posteli v závislosti na jejich jménu? Tohle byste do nich neřekli.

reklama

Nebudeme vám lhát, o sexu jsme toho již napsali spoustu. Udělat spojnici mezi mužskými jmény a tím, jak jsou dobří v posteli, to se nám ale ještě nepovedlo. Naštěstí to za nás ale udělala blogerka a velice odvážná odbornice na sex Klára Vrbíková, která se před časem serveru extra.cz svěřila, jak to s vlastně s těmi mužskými jmény je. A ne, tohle byste do pánů vážně neřekli!

Jiří

Jirkům podle všeho nechybí náruživost, co se ale nějaké snahy týče, tam je to špaténka. Stačí jim misionář a vlastní orgasmus. Což leckterou po nějaké době může omrzet.

Jan

Honzové jsou skvělí na domácí práce, musíte se o ně ale dobře starat. V podstatě mu stačí udělat jednou za čas dobře, a on se vám odmění věrností a péčí, jakou si zasloužíte.

Petr

Petrové musí být prostě šéfové vždy a všude. Jakýkoli neúspěch pak znamená stres, pocit viny a s tím spjaté problémy, jako např. poruchy erekce.

Zdeněk

Zdeňkové sice provedou, co je potřeba, málokdy se přitom však budou tvářit, jako že je to baví. Víc je prý zajímá pivo a fotbal než vášnivý sex. Někomu to však může takhle vyhovovat.

Tomáš

Tomášové jsou atraktivní, udržování a často taky gayové. Ale hej, klidně s nimi zkoušejte své štěstí.

František

Františkové jsou překvapivě asi nejdivočejší. Sex s nimi je zábava, ženskému tělu rozumí a nebojí se to ukázat. Pro milovnice análního sexu se obzvlášť hodí.

Sex

ODHALENO: Tyhle sexuální polohy jsou teď v posteli nejvíc trendy! Děláte je všechny?

Sex

ODHALENO: Chlapi nejvíc objednávají sexuální panny, které vypadají jako kámoška jejich holky. Co je na tom rajcuje?

reklama