Jak dobré jsou ženy v sexu podle jména? S Monikou je v posteli nuda, Natálie vám ale splní VŠECHNO!

Je lepší sex s Monikou, Veronikou, nebo Natálií?

Sex. Na světě snad neexistuje probíranější téma, a přesto – pokaždé, když už si myslíme, že o něm víme všechno – objeví se z ničeho nic nová informace, která nám naše představy zcela převrátí naruby. Jako třeba teď. Aneb věděli jste, že se dá kvalita sexu odhadnout už nejen podle znamení vaší partnerky, ale rovnou i na základě jejího jména? Nedávno takhle vznikl žebříček jmen, kde muži hlasovali pro jména partnerek, se kterými měli nejlepší sex. Jaké jméno z toho vyšlo nejlépe, a jaké naopak nejhůř?

Natálie

Natálky jsou od přírody sexy, odvážné a nespoutané. V posteli se vám většina z nich zcela odevzdá a je jen na vás, jak s tím naložíte.

Viktorie

Na první pohled inteligentní jméno, Viktorky jsou ale zpravidla zatraceně divoké a rozhodně se nenechte zmást jejich z počátku klidnějším zevnějškem. V posteli jsou dračice!

Lucie

Taková česká klasika, nad kterou by spousta lidí mávla rukou. Jenže Lucky v sobě skrývají mnohem víc, než by se na první pohled mohlo zdát. Taková obyčejná Lucka může totálně změnit váš sexuální život, že už nikdy nebudete chtít spát s jinou.

Monika

Zde už to začíná lehce zadrhávat. První zdání v tomhle případě dost klame. Moniky jsou často atraktivní a působí odvážně, jakmile na to ale přijde, berou často do zaječí. Jinými slovy kromě misionáře jednou za měsíc od nich nic moc víc nečekejte.

Veronika

Docela hezké, obyčejné holky. Je s nimi sranda do té doby, než jim uděláte dítě. Pak všechna sranda končí, a na sex taky zapomeňte!

Tereza

Terezy jsou asi nejzábavnější z tohohle výběru. A to hlavně proto, že nikdy nevíte, co dostanete. Jeden den vám může rajdit na rozkroku celá rozpálená, jenom aby ji o den později bolela hlava a vy si minimálně další měsíc neštrejchli. A nejlepší na tom je, že to nemáte jak ovlivnit. Terezy jsou zkrátka nevyzpytatelné, na druhou stranu ale věrné partnerky.

Sdílejte článek
Štítky Sex nuda orální sex postele jména téma

Přečtěte si také