návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: 10 důvodů, proč byste měli mít sex se svým ex! V čem se to naprosto vyplatí?

Sex s vaším bývalým není vždy tak úplně špatný nápad. Zde se dočtete proč.
Vydáno: 05.09.2019
Proč mít sex s ex?
Autor: istock.com Proč mít sex s ex?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Toho bídáka jste před časem pustila k vodě, ať už z jednoho, nebo asi z milionu důvodů. Jenže jiskřivá sexuální energie bude mezi vámi už nejspíš navždy. A je jen otázkou času, kdy už to neunesete a skončíte v posteli. A on to občas není zase tak špatný nápad. Následující důvody totiž za porozchodový sex rozhodně stojí.

1. Ví přesně, jak to máte ráda. Nesčetněkrát jste mu vzdychala do ucha a zná dokonale každé vaše tajné zákoutí i vaši skulinku. A umí to v/s ní.

2. Jde jen o sex. Nemáte iluze, že by se z neřáda stal za pár týdnů či měsíců hodný chlapec, ale může vám to být jedno. Jde jen o intenzivní fyzický akt.

3. Můžete mu ukázat, co jste se od té doby, co jste se rozešli, naučila a v čem se zdokonalila. A nic nepohladí ego víc než uznalé pokývání, že sací techniku nebo rytmus rajtování máte o dost lepší než jeho současná přítelkyně.

4. Na druhou stranu i vy zjistíte, jestli je on i přes svou otřesnou povahu v posteli stále nepřekonatelný nebo zda jste s ním jen ztrácela čas.

5. Budete odvážnější. Nemáte co ztratit, stejně už spolu nechodíte. Takže můžete pokořit veškerá dřívější tabu a nechat ho udělat vám to klidně do zadečku.

6. Víte, jak to má rád on. A nebudete se stresovat, jestli jste dost dobrá či kam až můžete zajít (většinou mnohem dál, než si myslíte). Lépe se zkrátka uvolníte a užijete si to.

7. Pokud toužíte po nějakém sexuálním dobrodružství, ale nejste žádná nestydatá rajda, co by šla s neznámým chlapem z baru, tak ex přítel je k tomuto účelům naprosto ideální. Dobře se znáte, ale přece jen už jste se trochu odcizili.

8. Chemický koktejl, který mezi vámi funguje, nenamícháte s nikým jiným. S milovaným i nenáviděným ex vás pojí spousta vzpomínek a silných zážitků, mezi které můžete nyní zařadit i porozchodový orgasmus.

9. Užijete si bez závazků, tedy pokud neplánujete, že si ho sexem získáte zpět. Což se upřímně řečeno nejspíš nestane (to byste musela být v posteli sakra dobrá). On se nemusí stresovat, že by vám měl po sexu zavolat a vy naopak nebude u telefonu čekat.

10. Co když je ale situace obrácená? On lituje svých smilných činů a vás chce zpět. To si vzpomněl brzy, nevěrník. V tom případě ho ojeďte, jak nejlépe umíte, a pak se jen v tichosti oblečte a s grácií odejděte. Pomsta je krutá, ale sladká.

Které mužské vlastnosti jsou nejvíc sexy? 1

Muži s těmihle charakterovými rysy mají daleko víc sexu než ostatní! Jak na to vědci přišli?

Ranní sex.

ODHALENO: 10 věcí, které holce proběhnou hlavou při ranním sexu. Pánové, není lepší to zkusit večer?

Článek je zařazen v: Sex , s ex , bývalý přítel , důvody