Jaká je ideální délka penisu k dosažení ženského orgasmu? Na velikosti záleží!

Říká se, že na velikosti nezáleží. To však není tak úplně pravda. Na délce záleží, ale nemusí nutně platit čím větší, tím lepší; zvlášť když jde o dosažení ženského orgasmu, tvrdí studie.

Podle odborníků má největší šanci na uspokojení ženy muž s dvaceticentimetrovým penisem a s každým dalším milimetrem navíc se šance snižují. Zažít výbuch slasti jde ale i s malým párkem. Průzkum o velikosti ideálního penisu provedli experti z internetové seznamky Big One Dating, ve kterém oslovili 4 700 žen a položili jim dvě zásadní otázky: Jak velký byl partnerův penis? A zažily jste orgasmus při sexu?

Až 44 % žen odpovědělo, že ideální délka penisu pro dosažení orgasmu je dvacet čísel. Pro osmnácticentimetrový penis „hlasovalo“ 38 % žen a 34 % respondentek uvedlo, že pro ně je ideální velikost údu třináct centimetrů. Nezapomnělo se však ani na malé kašpárky, které uspokojí až 26 % dotazovaných a pěticentimetrový penis je dostačující pro 22 % žen.

Experti ale přitom dodávají, že ženy připomínaly kromě délky penisu i šířku, která je pro dosažení orgasmu stejně podstatná. Drtivá většina žen však orgasmu dosáhne jen za pomocí klitorální stimulace, takže i když váš penis nedosahuje „požadovaných“ rozměrů, můžete dostat ženu do sedmého nebe i tak, a to se počítá!


Přečtěte si také