ODHALENO: 5 tipů pro holky, co si troufnou na dva penisy! Víte, jak správně uspokojit oba chlapy najednou?

Jedná se o tajný sexuální sen mnoha žen. Co všechno byste měla dělat, když máte dva muže najednou?

Sex ve trojce má, jak všichni dobře víme, dvě odlišné podoby. Když se dvě dámy věnují jednomu muži a naopak, když si to dva pánové rozdávají s jednou roštěnkou. A právě ta druhá varianta nás dnes bude zajímat podrobněji. Jedná se totiž o tajnou sexuální fantazii mnoha žen, i když to možná nepřiznají. Neexistuje totiž větší vzrušení, než když po vás ve stejnou chvíli touží dva muži a vy se cítíte žádaná na maximum. A my vám nyní napovíme, co všechno při těchto sexuálních hrátkách dělat, a jak oba partnery nejlépe uspokojit.

1. Grilovačka Uspokojovat dva muže naráz je i pro šikovnou a zkušenou ženu pokaždé výzva. Přeci jen, zkrotit dva rozvášněné samce je úkol nelehký. Základní technika tohoto rajcovního milování bývá, když ústa samičky uspokojují jednoho muže a libovolná zbývající štěrbinka zpracovává toho druhého. Výhodou je velká variabilita poloh, kdy může milenka klečet, jít na všechny čtyři, ležet na zádech, na koníčka nebo na boku. Pokaždé je to parádní jízda. Pro ženu je u této praktiky charakteristické, že se ocitá mezi dvěma ztopořenými údy, doslova napíchnutá z obou stran. Odtud se uchytil slangový výraz „grilování“ nebo „rožnění".

2. Uvolněte se prosím! Jak už jsme předeslali, pro ženu je tento druh milování nejen velmi vzrušující, ale fyzicky poněkud náročný. Předpokladem tedy je naprostá uvolněnost a vzájemná důvěra trojice. Pánové by měli být v mezích možností ohleduplní, aby dámám nezpůsobili nežádoucí bolest nebo dokonce zranění. Pro ženu je velmi důležitá psychická pohoda a fyzické uvolnění. To aby byla dostatečně přístupná ve všech otvůrcích, které k rozkoši nabízí. Hlavně si nepřipouštět žádné tlaky a být takříkajíc otevřená a vstřícná. V opačném případě se do ničeho nenuťte a zůstaňte u klasiky. A nezapomeňte – kdo maže, ten jede.

3. Dvojitý průnik aneb SENDVIČ Populárním způsobem je zdvojená soulož, kdy partnerka své milence uspokojuje a dovádí k rozkoši vagínou i análem. Na něco takového se dopředu připravte a nic neuspěchejte. Vyplatí se vzrušování prsty a jejich zasouvání do obou dírek, aby si na ten pocit žena zvykla. Použití lubrikačního gelu by mělo být samozřejmostí a pánové by měli být, alespoň zpočátku, něžnější. Odměnou bude šikovné milence stimulace bodu G a intenzivní pocit ze dvou penisů, oddělených od sebe stěnou pochvy a konečníku. A pánové se zase rozplynou blahem při enormně zvýšeném tlaku uvnitř ženy. Podstatné z hlediska rozkoše je synchronizovat přírazy! Ať probíhají průniky současně nebo na střídačku, měli by se partneři intenzivně vnímat a v pohybech si vzájemně vyhovět. Žádné náhodné šťouchance, ale spolupráce!

4. Když ztratíte půdu pod nohama Mimořádně vzrušující poloha pro pokročilejší je, když se chlapi milenky zmocní, chytí ji za stehna a zadeček, každý z jedné strany, a vyzdvihnou ji do vzduchu. Přiměřená kondice je pro to samozřejmě podmínkou. Žena se pro odlehčení může pevně chytnout jednoho z mužů kolem krku, za ramena jednoho nebo i obou. Vzhledem k fyzické převaze samců to ale není vždy nutné. Výsledkem je mimořádně intenzivní poloha, kdy milenci svou dámu přeneseně i doslova „narážejí na kůly“. Pocit vzájemného spojení a blízkosti je opravdu výjimečný.

5. Dva v jedné jediné Jednoznačně nejnáročnější varianta, kterou trojka MMF (muž, muž, žena) skýtá, je soulož, kdy jsou oba penisy v pochvě, análu nebo ústech. Není to pro každého, ale pokud víte, že to chcete, směle do toho. Zvláštností, s níž se musí muži vyrovnat je přímý kontakt obou penisů, což může být pro některé heterosexuály problém. I tento drsnější způsob milování má, pro někoho překvapivě, mnoho příznivců mezi sexuálními fajnšmekry.

Sdílejte článek

Přečtěte si také