Sex a vztahy

13. července 2018 16:44

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 9 chyb, které by chlapi neměli dělat při orálním sexu! Po čem už vám to holka nikdy neudělá?

Pánové, chcete, aby měla vaše holka ráda orální sex? Tak jí přestaňte dělat tyto věci.

V předehře není důležité pouze to, jak dělat svému partnerovi pořádně orální sex, ale také si ho správně nechat poskytnout. Je sice hezké, když si užíváte chvíle, kdy si partnerka hraje s vaším nádobíčkem. Musíte ale dodržovat také jistá pravidla a dávat pozor, aby si tam dole nehrála naposled. Co byste tedy neměli nikdy dělat, pokud nechcete mít s orálním sexem navždy utrum?

Netlačte jí hlavou dolů – Určitě už jste to někdy slyšeli a nebylo to nadarmo. Tím, že jí svůj penis zarazíte hluboko do krku, ji akorát zadusíte a zhnusíte jí to. A navíc jí dáte pocit, že to zřejmě nedělá dostatečně dobře.

Nezírejte na ni – Sexy pohledy můžou být vzrušující a navodit tu správnou atmosféru. V tomhle případě to ale může vypadat vtipně a hloupě. Čas od času se kouknout můžete, ale rozhodně na ni necivte soustavně. Mohla by se vyděsit. Radši se uvolněte, zavřete oči a začněte si užívat.

Nehlaďte ji po zádech – Může se to zdát divné, ale stává se to. Zničíte tím naprosto veškerou sexuální atmosféru, protože do toho vnesete něco, co má takřka otcovský nádech.

Nepohybujte pánví – Chápeme, že se občas necháte unést a připadáte si jako Shakira. Každopádně nechte veškeré pohyby stranou. Vy si to nerozdáváte s její pusou, ona si s ním prostě hraje. Takže klídek.

Nebuďte děsivě zticha – Líbí se vám to? Nelíbí? Řekněte něco nebo aspoň vzdychejte!

Neudělejte se bez varování – V tomhle směru se překvapení nevyplácí. Není to hezké.

Nepodceňujte čistotu – Pokud jste hrdý majitel obou varlat, musíte si prostě přiznat, že ty věci se občas zpotí. A není nic víc asexuálního, než když vám prostě smrdí. Víte, stačí zajít do koupelny a použít trochu vody a mýdla.

Neprďte – Ne, prostě ne! Ani když se vám bude chtít sebevíc. Nemůžete to udělat, když máte něčí obličej tak blízko!

Vždycky to oplaťte – No tak pánové, jste přece gentlemani, ne? Udělejte jí stejné potěšení, jako udělala ona vám.

Sdílejte článek
Štítky Shakira Sex orální sex chyby předehra orál

Přečtěte si také