Sex a vztahy

13. července 2018 14:57

redakce Prima Lajk

ODHALENO Tohle jsou 3 věci, které ženy v sexu nejvíce řeší! Vadí jim více nevěra, nebo orální sex?

Nejedna žena není ve svém vztahu spokojena. Nejedná se ani o to, že by si s partnerem lidsky nerozuměla, ale spíše jí nevyhovuje intimní stránka. Nejčastěji se řeší tyto 3 věci.

1. Může nevěra oživit intimní vztah s partnerem?

Možná máte ve svém okolí kamarádku, která nevěru zkusila a od té doby se jí v partnerském životě vede lépe. Na začátek je důležité říct, že tento problém je velmi individuální. Musíte počítat s tím, že se nemusíte po nevěře cítit stejně, jako vaše kamarádka. Raději si dopřejte sexuální půst a poté někam odjeďte. Uvidíte, jak si sex zase budete užívat.

2. Je orální sex povinný?

Není, ale snad každý chlap ho miluje. Pokud odmítáte orální sex dlouhodobě, muž by to mohl pochopit tak, že se vám zdá jeho chlouba nechutná. Pokud vám vadí zápach a chuť, snažte se partnera přimět ke společné sprše, kde orální sex můžete vykonat.

3. Musím stále vymýšlet nové polohy a oživení?

V tomto případě je vše o domluvě. Pokud zažíváte období, ve kterém nemáte dostatek energie, provozujte „líný“ sex a nechte, aby byl partner tím dominantnějším. Někdy můžete zkusit sex v jinou denní dobu a třeba i na neobvyklém místě. Váš partner to určitě ocení.

Sdílejte článek
Štítky nevěra Sex vztahy orální sex sex co řeší ženy

Přečtěte si také