Sex a vztahy

12. července 2018 15:35

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 5 největších chyb, které dělají mladé holky během sexu! Kterou z nich velmi dobře znáte?

Co (ne)dělat, pokud se chcete z nezkušeného telete stát sexuální bohyní?

Co si budeme povídat, učený z nebe nikdy nespadl a do postele už vůbec ne. Každý se z nás se zkrátka v sexu minimálně z počátku dopouštěl chyb, nad nimiž nyní kroutíme hlavou. I sex chce zkrátka praxi a zkušenosti. Tohle jsou pak chyby, podle kterých jasně poznáte, že holka v posteli je ještě mladá a nezkušená. A že by se měla těchto návyků konečně zbavit.

Stydí se - Je to přirozené, ale vlastně úplně zbytečné. Mladé holky se velmi často příliš stydí a raději se schovávají pod peřinu. Což je naprostá hloupost! Nikdy jindy totiž nebudou mít tak sexy těla jako právě teď.

Neumí si říct, jak to chtějí - Se stydlivostí souvisí i to, že si bohužel neřeknou, co jim je příjemné a jak to mají rády. Ze sexu jsou pak rozpačité a neví, jestli se jim to vlastně líbilo. Holky, buďte trochu sebevědomé a nebojte se partnerovi říct, jak byste to chtěly.

Řídí se pornem – Ano, možná to zní neuvěřitelně, ale tuhle blbost fakt nedělají jenom kluci. Každý chce být v sexu jednička a zvlášť holky mají pocit, že pokud se okamžitě nebudou chovat jako pornohvězdy, nebudou v posteli dost dobré. Proto často svolí ke věcem, na které zatím nejsou připravené nebo jim nejsou příjemné. Skvělý sexuální zážitek jim to tedy zpravidla nepřinese.

Neumí si pořádně zakřičet – Další bod, který souvisí se zmiňovanou stydlivostí. Nezkušené holky se zkrátka bojí pořádně rozvášnit a utrhnout ze řetězu. To má za následek, že při tom raději ani pořádně vzrušeně nesténají a sex si neužívají. Přestaňte s tím a pořádně si zakřičte! Udělá to dobře vám, ale potěšíte tím i jeho!

Chodí do postele s každým druhým - Do postele vlezou skoro s každým, protože si myslí, že to tak zkušené dračice dělají. Anebo že to klukovi dluží, když je pozval do kina, na večeři a koupil kytku. Tím, že budete střídat chlapy jako ponožky, možná nějaké sexuální zkušenosti získáte. Rozhodně ale existuje mnoho rozumnějších a normálních způsobů, jak se stát postelovou dračicí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také