Sex a vztahy

4. července 2018 17:16

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 5 sexuálních poloh, které muži v posteli naprosto milují! Holky, čím ho nejvíce vzrušíte?

Studie prokázali, že muži nejvíce milují tyhle polohy! Která je ta vaše nejoblíbenější?

Na koníčka - Když je holka nahoře, muž si připadá jako v soukromém IMAXu. Všechno vidí pěkně přehledně, ve 3D a zblízka. Když ji navíc chytí za zadek či boky, tak může hodně ovlivňovat tempo a intenzitu jejího rajtování.

Zezadu - Probouzí se v něm živočišné pudy a vášnivá divokost. Začne to dělat nespoutaně jako zvíře a... a to prostě chceš.

Obrácená kovbojka - Holka je nahoře, ale k muži se otočí zády. Tento nečekaný úhel muže vzrušuje, může ji mačkat zadek nebo škrábat po prohnutých zádech. Holka má sice výhled na jeho nohy, ale zase se nemusí rozptylovat tím, že jí skáčou její balóny jak na dětském hřišti.

Misionář -Sice to je klasika, ale právem patří k jedné z nejoblíbenějších poloh. Chlapovi umožňuje vniknout pořádně hluboko a navíc holce stimulovat klitoris. Milenci jsou si v této poloze snad úplně nejblíž, co to lze a intenzita prožitku je velmi vysoká.

Nohy nahoru - Pokud muž nechce být na ženě nalepený jako v misionáři, skvělou variantou je si přikleknout a holce zvednout nohy. Ty si pak může dát buď na ramena, nebo se roztáhnout do praku. Tato poloha mu dává opět možnost hlubokého průniku a navíc vše přehledně vidí jak v dobře natočeném pornofilmu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také