Jaké je to mít sex dvakrát denně po dobu jednoho týdne? Co vám to přinese?

Některé páry mají sex jen jednou týdně. Tahle žena se rozhodla vyzkoušet, jaké to je ho mít dvakrát denně.

PONDĚLÍKdyž si s manželem Marion řekla, že jdou do té výzvy, usoudili, že nejlepší bude mít sex ráno a večer. Ráno rychlovka, aby stihli připravit snídani a svačinu pro děti. Večer už si museli zrušit divadlo, ale stálo to za to. Marion napadá, že by takovýto večer stál za to pravidelně. Sex totiž běžně mají jen třikrát týdně.

ÚTERÝRáno druhého dne se probudila sama v posteli. Vyloženě chuť na sex po včerejší dlouhé noci neměla. Zkoušela masturbovat, ale byla celá rozbolavělá z noci. A tak to nechala být. A večer se konečně dostali na další sex. Tentokrát se od mazlení u filmu dostalii z gauče až do postele.

STŘEDAMarion začíná experimentovat. Poprvé ráno probudila manžela svými ústy. Ovšem nelíbala ho na rty, ale na penis.Večer se začala M. cítit provinile, aby se její partner cítil mužně, když iniciuje každý sex...

ČTVRTEKDopoledne se Marion uspokojila vibrátorem. Manžel měl tentokrát práci mimo město, a tak se rozhodla vyzkoušet sex po telefonu.

PÁTEKO den později se rozhodli experimentovat na dálku skrze telefonát přes skype, kdy se oba dva uvidí. Marion byla o to natěšenější na to, až se uvidí osobně.

SOBOTAV sobotu dopoledne si partneři vyměnili své erotické fotky. Večer se tak na Marion vrhnul manžel sám, aniž by ho ponoukala.

NEDĚLEPo týdnu neustálého sexu byli oba dva značně unavení. Výzvu sice dokončili, ale přišli na to, že se raději vrátí k jejich rutině, kdy si od sebe odpočinou a více se na sebe těší.

Sdílejte článek
Štítky Sex

Přečtěte si také