Když je člověk zamilovaný, spoustu věcí přehlíží. Aspoň na začátku...
Autor: profimedia.cz a koláž Prima Style Když je člověk zamilovaný, spoustu věcí přehlíží. Aspoň na začátku...

Má váš partner sklony k těmto prohřeškům? ZDRHEJTEEEEE!

northstone. Publikováno: 29.10.2015
Když jste na začátku vztahu, zamilovanost mnohdy způsobí, že určité věci nevidíte. Když mu musíte připomínat, aby vynášel koš, dá se to přežít. Existují ovšem prohřešky, které se nesmí odpouštět ani s růžovými brýlemi.

reklama

1. Maminka je nej
Každou větu začíná: „To moje maminka, ta to dělá…..!“ Pokud Tohle uslyšíte více než 2x, normálně vezměte nohy na ramena.

2. Zábava? Kamarádi!
Nemá čas na chození do kina a do divadla, ale na pivko s kamarády si udělá čas vždycky? Nedělejte si iluze, zkrátka v jeho seznamu nejste na prvním místě.

3. Workholik
Kdybyste ho neprosila o společné chvíle, v práci by i spal? Tak toho nezměníte! Tento typ mužů dokáže většinou změnit jenom infarkt před čtyřicítkou a ani to nebývá pravidlem.

4. Kontrolor
Musí vědět, kam jdete, s kým jdete a za jak dlouho se vrátíte? Obhajuje se tím, že má o vás strach? To se dá chápat jen do doby, než ho poprvé načapáte se svým telefonem v ruce. Dejte ruce pryč – ne jeho od telefonu, ale vaše od něj.

5. Sex s ním vás nebaví
Na začátku si říkáte, že se to prostě musí vypilovat. A je pravda, že na sexu se pracovat musí. Pokud se ale snažíte o inovace, abyste do sexu dostala jiskru a on si jede pořád to svoje a nebere na vás ohledy, přemýšlejte, chtěla byste to takhle celý život?

Zakázané ovoce chutná nejlépe.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ návod: Staňte se ženou, kterou muži NIKDY neopouští!

Chuck

Jak sbalit holku, i když jsi absolutní geek? Máme 6 ověřených tipů!

reklama