Sex a vztahy

29. října 2015 15:34

Michal Chalupa

Má váš partner sklony k těmto prohřeškům? ZDRHEJTEEEEE!

Když jste na začátku vztahu, zamilovanost mnohdy způsobí, že určité věci nevidíte. Když mu musíte připomínat, aby vynášel koš, dá se to přežít. Existují ovšem prohřešky, které se nesmí odpouštět ani s růžovými brýlemi.

1. Maminka je nejKaždou větu začíná: „To moje maminka, ta to dělá…..!“ Pokud Tohle uslyšíte více než 2x, normálně vezměte nohy na ramena.

2. Zábava? Kamarádi!Nemá čas na chození do kina a do divadla, ale na pivko s kamarády si udělá čas vždycky? Nedělejte si iluze, zkrátka v jeho seznamu nejste na prvním místě.

3. WorkholikKdybyste ho neprosila o společné chvíle, v práci by i spal? Tak toho nezměníte! Tento typ mužů dokáže většinou změnit jenom infarkt před čtyřicítkou a ani to nebývá pravidlem.

4. KontrolorMusí vědět, kam jdete, s kým jdete a za jak dlouho se vrátíte? Obhajuje se tím, že má o vás strach? To se dá chápat jen do doby, než ho poprvé načapáte se svým telefonem v ruce. Dejte ruce pryč – ne jeho od telefonu, ale vaše od něj.

5. Sex s ním vás nebavíNa začátku si říkáte, že se to prostě musí vypilovat. A je pravda, že na sexu se pracovat musí. Pokud se ale snažíte o inovace, abyste do sexu dostala jiskru a on si jede pořád to svoje a nebere na vás ohledy, přemýšlejte, chtěla byste to takhle celý život?

Sdílejte článek

Přečtěte si také