Sex a vztahy

10. května 2016 15:38

Tereza Javorová

MANUÁL: 5 věcí, které byste rozhodně neměli nedělat během předehry

Předehra je alespoň pro holky velmi důležitá. I pánové ji ale občas potřebují, aby se z jejich kolibříka stal mocný Pták Ohnivák. Co však během předehry rozhodně NEdělat?

1. Nutit do něčeho - krkolomné pozice, svazování nebo plácání přes zadek někdy mohou být fajn, ale neměla by to být první věc, kterou v posteli uděláte, když ještě nejste uvolnění. Partnera nebo partnerku hlavně do ničeho nenuťte jen proto, že jste to viděli v pornu nebo 50 odstínech šedi.

2. Spěchat - předehra není jen nutné rozehřátí před následujícím sprintem či maratonem (záleží na vás). Měla by to být disciplína sama o sobě, tak nepěchejte a užívejte si ji.

3. Mlčet - oceňte snažení partnera nebo partnerky, kteří si nemusí být úplně jistí, zda to, co zrovna dělají,dělají dobře. Pokud se vám to nelíbí, jemně je nasměrujte jinam. Hlavně nebuďte zticha jako pěna!

4. Předstírat - to je to nejhorší, co můžete udělat. Protějšek totiž není úplně hloupý na to, aby to nepoznal. A akorát tak zaděláte na hádku, zklamání a při nejhorším i rozchod. Partner nebo partnerka bude jistě daleko radši, když jim řeknete, jak vám to mají dělat, než když budete trapně a falešně vzdychat.

5. Neumýt se - jak můžete chtít, aby váš penis partnerka zaměnila za svůj oblíbený nanuk, nebo aby muž ochutnal vaši jeskyňku, když jste se předtím pořádně neumyli?! Živočišný sex neznamená nemýt se a zapáchat. Na to pamatujte.

Sdílejte článek
Štítky zadek předehra Pták Ohnivák

Přečtěte si také