Sex a vztahy

18. prosince 2015 17:02

Adéla Skřivánková

MANUÁL: Jak dokonale líbat? Naučte se techniku mistrů!

První polibek vše rozhoduje. Podle něj se holka rozhodne, jestli kámoškám bude vykládat o divným klukovi, co ji poslintal, nebo se při vzpomínce na předdvéřovou líbačku začervená a nervózně zkontroluje mobil, jestli jste jí už nenapsal. Naučte se líbat jako mistr!

1. Svěží dech - aby před vámi holka neutekla a znechuceně si nedržela nos, pamatujte na čerstvý dech. Snad nemusíme vysvětlovat, že kombinace kartáček, zubní pasta a žvýkačka (bacha, tu před líbáním vyplivnout!) je tou správnou cestou. Ne panák na kuráž a dvě Marlborky.

2. Zastavte čas - vzrušením se nerozklepe, když se na ni uprostřed párty vrhnete a začnete ji zuřivě líbat. Naopak se na ni dlouze zadívejte a poté se pomalu přibližujte jako ve zpomaleném filmu. Těsně předtím, než se vaše rty spojí, se ještě na půl vteřinu zastavte. Takovému napínání neodolá a nebude se moct dočkat!

3.Vnímejte - nesnažte se předvést nějakou jazykovou akrobacii a v puse vám oběma uvázat lodní uzel. Spíše vnímejte její pohyby, náladu a pocity. Je rozvášněná? Reagujte na to. Nebo je naopak nesmělá? Jděte na ni pomalu a něžně. Tip! Vůbec není špatné intenzitu polibku měnit - začít pomalu, pak se rozvášnit a nakonec se opět jen jemně líbat.

4. Nehrajte si na zubaře - jasně, někde jste slyšeli, že polibek bez použití jazyka je jen poloviční. Blbost! Nemusíte jí pokaždé jazykem prošmejdit stoličky a vyšetřit mandle. Čím více se navíc jazykem snažíte pracovat, tím je tvrdší (stále mluvíme o jazyku) a nepříjemnější. Někdy vážně stačí jen rty.

5. Leklá ryba - na druhou stranu pozor na leklou rybu, kdy jí necháte svůj jazyk jen tak bezvládně ležet v puse. To je fakt peklo.

6. Užijte si to - nebuďte nervózní a užijte si to. Líbáte holku, která se vám líbí, tak se nechejte trochu unést! :-)

Sdílejte článek

Přečtěte si také