Muž trpěl po sexu příznaky chřipky. Neuvěříte, jakou nemoc mu lékaři našli

Vážně vám tohle hrozí po sexu?

Už jste někdy po sexu dostali rýmičku a kašílek, až jste začali přemýšlet nad tím, jestli vás partnerka něčím nenakazila? Pak vězte, že by mohlo být i hůř. 27letému muži se po sexuálních radovánkách objevovala například i vyrážka na kůži doprovázená právě oním kašlem a rýmou.

Příznaky onemocnění jeho společenský život omezovaly do takové míry, až se musel začít vyhýbat všem milostným vztahům obecně. Teprve návštěva doktora mu však dala jasnou odpověď. Mladík trpěl vzácným postorgasmickým syndromem. A ano, znamená to přesně to, co si myslíte, že to znamená.

Toto onemocnění způsobuje příznaky podobné chřipce či alergiím poté, co člověk vyvrcholí – resp. dosáhne orgasmu. Podle Národního ústavu pro zdraví mohou příznaky trvat až týden. Jak navíc informuje server Insider, u muže se syndrom objevil až v 18 letech. Léčen byl v minulosti také pro podezření na infekci v části varlat a chlamydie. Jasná léčba syndromu pak neexistuje, příznaky se ale dají zmírnit antihistaminiky, takže pak člověk může vést relativně normální život. Zlatý obyčejný kašílek, co?

Sdílejte článek
Štítky nemoc Sex vztahy orgasmus kašel

Přečtěte si také