Youtubeři

17. října 2022 14:47

redakce Prima Lajk

VIDEO: Sexy Amouranth šokovala fanoušky! Je vdaná, muž jí dělá ze života peklo a vyhrožuje násilím

Streamerka Amouranth šokovala internet. Je vdaná, její muž kontroluje peníze a vyhrožuje jí násilím.

Svět streamerských celebrit právě přišel o jednu ze svých posledních jistot. Tedy aspoň tak nějak si to berou zklamaní muži na internetu poté, co žhavá Amouranth oznámila, že je vdaná. Realita je ale daleko horší a fakt, že streamerka tajila svůj vztah, je to poslední, co by teď někoho mělo zajímat.

Jak totiž Amouranth při živém přenosu odhalila, její muž je zjevný manipulátor a násilník, který se nebojí vyhrožovat jí i jejím domácím mazlíčkům smrtí, navíc podle všeho kontroluje veškeré společné finance, a dokonce ovlivňoval až donedávna i to, jak se streamerka prezentuje navenek nebo jak dlouho vlastně pracuje.

Amouranth nyní sdílela řadu velmi znepokojivých zpráv od svého manžela, stejně jako záznam hovoru a další jasné důkazy toho, jakým toxickým a nebezpečným způsobem s ní zachází. Řada jejích přátel a fanoušků má tak nyní strach o její bezpečí a budoucnost. Streamerka nenapsala od té doby žádný nový tweet, neobjevila se ani na Twitchi, a nikdo tak v současnosti neví, co se vlastně děje. Situaci snad již řeší policie a brzy bychom tak mohli vědět víc.


Přečtěte si také