návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

Nejlepší tipy, jak najít toho pravého. Co dělají všechny ženy špatně?

Každá by chtěla prince na bílém koni, ale pro hledání je taky třeba něco udělat. Jestli hledáte pana pravého, zatočte v první řadě se svojí leností.
Vydáno: 13.05.2019
vztahy
vztahy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nespoléhejte na seznamku

Nevěřte v sílu osudu, když budete sedět doma, žádný princ na bílém koni tam nepřijede. Nevěřte seznamkám, je tam moc velká konkurence, musely byste zaujmout na 150 procent proti ostatním profilům, což je skoro nemožné. Takže raději jděte ven, ideálně si najděte nové zájmy. Je tak daleko větší šance někoho potkat.

Nespokojte se s tím, koho nechcete

Nebuďte s člověkem, kterého nechcete jenom proto, abyste s někým chodily. Nemá cenu mít takový vztah. Jenom to bere čas na to, najít toho pravého, s kterým být opravdu budete chtít. Sice to může trvat věčnost, ale pořád lepší nejít proti sobě.

Buďte sami sebou

Mějte se rády i se svými nedostatky, nesnažte se změnit a naplnit nějakou představu dokonalé ženy. Jedině tak bude vztah s druhým úspěšný a budete si rozumět dlouhodobě. Jestli budete předstírat už od začátku, ta lež jednou stejně vyjde napovrch. Buďte sebevědomé v podobě, jaké jste. Když z vás bude vyzařovat sebedůvěra, bude to působit sexy.

Nebraňťe se dohazovačkám

Nejlepší cestou, jak se rychle seznámit, je oznámit v širokém okolí, že jste nezadané. Tak je velká šance, že se seznámíte přes kamarády s někým dalším. Je to rozhodně lepší cesta seznamování, například přes facebook – přátelé přátel, s kterými se pak můžete vidět na nějaké nadcházející akci.

V téhle zemi považují malá prsa jakou tělesnou vadu 2

ODHALENO: Muži chtějí na vztah ženy s malými prsy. Čím je tolik vzrušují?

Článek je zařazen v: vztahy , Ženy , láska