Sex a vztahy

5. prosince 2016 11:12

Adéla Skřivánková

ODHALENÍ: 10 nejtrapnějších věcí, které se staly holkám v posteli! Za tohle by se nejradši hanbou propadly...

Každému se někdy stal v posteli nějaký trapas. Jenže oproti těmto momentům vám bude váš prohřešek připadat jako příjemný zážitek! Tohle jsou ty nejhorší trapasy, které ženy při sexu zažily.

„Jednou jsem se tak opila, že jsme během sexu usnula. A vzbudila se, až když se naštvaně oblékal a byl na odchodu.“ Kamila, 28 let

„Když jsem na svém snoubenci rajtovala nahoře, v jednu chvíli jsem ho chtěla políbit. Ale jak jsem se předklonila, začalo mi krvácet z nosu. Přímo do jeho pusy.“ Alena 32 let.

„Přítel se mě jednou před svým orgasmem zeptal, kam může vyvrcholit. Pyšně jsem řekla, že přece do mé pusy. Jenže jak jsem chtěla polknout, tak mi jeho sperma zaskočilo a začala jsem se dusit.“ Lucie, 21 let.

„Procházela jsem si zrovna těžkým obdobím a zničenonic během skvělého sexu jsem tak začala brečet. Partner byl velmi zmatený.“ Klára, 30 let.

„Špatně jsme si spočítala, kdy mám dostat menstruaci. A ve chvíli, kdy mi můj kluk začal dělat orální sex, jsem to dostala.“ Markéta, 17 let.

„Před večírkem jsem se nestihla oholit a náhodná známost se zvrhla v sex na jednu noc. I když milenec nic neříkal, ráno si musel tahat z pusy mé chlupy. A už se neozval.“ Marta, 29 let.

„Šli jsme poprvé k němu domů, protože zrovna měli být jeho rodiče pryč. Rozdali jsme si to ještě v předsíni. Jenže ráno přišel šok, když jsme v kuchyni potkali jeho rozespalého a naštvaného tátu, který se vrátil o den dřív ze služební cesty a po celou dobu naší rychlovky byl zavřený na záchodě.“ Jana, 18 let.

„Odmala mám problém se zažíváním. Ale když jsme s přítelem zkoušeli polohu 69, uvědomila jsem si to až poté, co jsem si prdla přímo nad jeho obličejem.“ Denisa, 25 let.

„Byli jsme na vánočním večírku a s kolegou jsme po sobě dlouho koukali. Seděli jsme u jednoho stolu, takže jsem se rozhodla k akci a začala jsem ho nohou hladit po lýtku. Zmetek mi nevěnoval vůbec pozornost. A právem. Celou dobu jsem hladila po noze svého šéfa. V pondělí si mě vzal stranou a vysvětlil mi, že má ženu a děti.“ Naďa, 34 let.

„Jednou jsem měla tak silný orgasmus, že jsem se hlavou prudce předklonila dopředu. Partner tam měl bohužel zrovna obličej a na obličeji nos. Zlomila jsem mu ho.“ Tereza, 27 let.

---

Abyste se cítili ještě trochu hůř, podívejte se na ty nejvíc sexy fotky na Instagramu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také