Sex a vztahy

24. listopadu 2016 15:20

Adéla Skřivánková

ODHALENÍ: 5 nepsaných pravidel v SEXU, která si nikdo netroufne porušit. Vy snad ano?

Pokud se partneři domluví, tak je za dveřmi jejich ložnice povolené snad úplně všechno. Jenže tyhle věci jsou zkrátka tabu i pro ty nejodvážnější milence! Taky je podvědomě dodržujete?

1. Nikdy nelhat o antikoncepci - to platí hlavně pro holky. Když nejste úplná ****, tak nikdy klukovi neřeknete, že berete prášky, abyste si zajistila dobrý genetický kód pro své dítě. Dobré geny mít sice bude, ale tátu už ne.

2. Hygiena na prvním místě - kdo tohle nedodržuje, měl by se povinně naučit tenhle text Dády Patrasové a okamřitě jít do sprchy. Bez řádně vymydleného nádobíčka a jeskyňky se do postele zkrátka neleze. Jasně, můžou být výjimky při rychlovce v baru, ale i tak by vaše poslední sprcha neměla sahat hluboko do předminulého týdne.

3. Orální sex by se měl vždy oplatit - je to slušnost. Tečka.

4. Nekritizujte - zvlášť, pokud zatím nemáte moc zkušeností, tak by se konstruktivní kritika občas hodila. Co dělat lépe, co déle, co méně. Jenže normálně při sexu je kritika zakázaná. A existuje jednoduché řešení z prekérní situace. Pokud se vám sex s danou osobou nelíbil, už ho s ní nedělejte.

5. Předčasný konec zajistí jediná fráze - cítíte, že už už to přijde a v tu chvíli tak zakřičíte: "Nepřestávej, už budu!" Jenže přesně tahle věta okamžitě ródeo ukončí. Muž vyvrcholí a holka se cítí, jako když jí před nosem ujede metro. Jen asi o 1000 procent hůř.

---

Sdílejte článek

Přečtěte si také