Sex a vztahy

26. září 2016 16:36

Tereza Javorová

ODHALENÍ: 5 věcí, které ženy na mužích nevědomky přitahují! Tohle jim stahuje kalhotky

Holky nezajímají jen svaly a peníze. Nevědomky si na mužích všímají těchto zdánlivých maličkostí, které však pak ve finále rozhodnou o tom, jestli muži podlehnou, nebo ne!

Ruce – sice můžete dělat u lopaty, ale ruce byste měl mít vždy upravené. To znamená je mít čisté s ostříhanými nehty (!!). Žena si těžko představí, jak ji hladíte, pokud máte ruce od hlíny a mastné od klobásy.

Zuby – pokud vás rodiče nutili nosit rovnátka, tak jim teď poděkujte. Lidé s pěknými zuby jsou totiž automaticky vnímaní jako atraktivnější a zdravější. Pokud vaše zuby vypadají jako zuby na hrábích, nezoufejte, v dnešní době můžete mít rovnátka z vnitřní strany zubů a nikdo nic nepozná.

Boty – víte, jak se s jistotou pozná Čech? Má špinavé boty. Ne, to není vtip, ale krutá realita. Boty vypovídají, jaký jste člověk a jaké máte postavení. A ženy si toho (ne)vědomky všímají.

Energie – nebudeme vás nudit nějakými ezoterickými řečmi, ale je pravda, že každý z nás vyzařuje něco jiného. A spíše nás okouzlí pozitivně naladěný člověk s úsměvem na tváři než zpruzený frajer. Zkuste se na svět dívat optimisticky! Ženy po vás půjdou jak vosy na lep.

Hlas – čím hlubší, tím více sexy. Najděte si jeho polohu, která vám je příjemná a mluvte klidně a vyrovnaně. Na ženy funguje příjemný mužský hlas jako balzám na duši a jako stahovač kalhotek. Svůj hlas posaďte do nižší polohy, trochu ho ztlumte a rozvibrujte. Nebude vědět, čí je.

♥♥♥

Jak odpovědět na oplzlé zprávy? Podívejte se do galerie:

Sdílejte článek

Přečtěte si také