Sex a vztahy

28. listopadu 2016 16:18

Tereza Javorová

ODHALENÍ: 6 chyb, které holky dělají v posteli a chlapi jim to neřeknou. Děláte je taky?

Často se mluví o tom, jaké chyby muži dělají v posteli a že ženy - chudinky pak ani nemají orgasmus. Co když je ale problém na druhé straně? Tyhle prohřešky dělají ženy a muži jim o tom (záměrně) nikdy neřeknou.

1. Leží jako prkno - sex pro ni znamená víceméně službu pro partnera, takže ať se hezky snaží! Nechává se obletovat jako včelí královna a sama nehne ani brvou. Pokud je muž podpantoflák a je rád, že mu jeho drahá alespoň jednou za měsíc dá, tak mlčí a...dře.

2. Je ticho jako pěna - ani jednou hlasitě nevzdechne (jen když se ukrutně nudí) a o rajcovním sténání nemůže být ani řeč. Sex s ní připomíná pantomima.

3. Nemá ráda orální sex - do orálního sexu se musí nutit a dělá ho jen poté, co jí to jazykem udělá muž. Takže vlastně jen ze slušnosti. I když je to pro muže trochu potupné, mlčí, protože by ho příště nemusel dostat vůbec.

4. Stydí se - nejraději to má pod peřinou při zhasnutém světle, protože se stydí za svoje křivky a nedokáže se uvolnit. A i když jí to partner několikrát navrhnul, aby nechali rozsvíceno, ještě více se vyplašila a sex pak stál za houby.

5. Není iniciativní - ráda se nechává ovládat, což je pro většinu mužů v pořádku. Ale nikdy nevyvine iniciativu k sexu nebo nezačne muže sama svádět.

6. Líná "huba", holé neštěstí - neřekne se, jak se jí to líbí, kde se jí to líbí a jak to má ráda. Muž pak tápe, bloudí a je nervózní zvlášť, když mu nenapoví ani hlasovým projevem viz bod dva.

Sdílejte článek
Štítky postel orální sex sex

Přečtěte si také