Sex a vztahy

25. listopadu 2016 20:45

Adéla Skřivánková

ODHALENÍ: 6 doteků, po kterých touží každý muž, ale nikdy si o ně neřekne. Stydíte se taky?

Chlapi to neradi přiznávají, ale na těle jsou stejně citliví jako holky. Ale z ješitnosti si o tyhle doteky si nikdy neřeknou! Po čem však tajně touží?

1. Vískání ve vlasech – masáž hlavy dokáže muže absolutně uvolnit a zrelaxovat. Často si o ni ale neřekne, aby nepůsobil zženštěle.

2. Masáž nohou – to platí i o masáži nohou. I když mu to je velmi příjemné, raději by si nechal nohy uřezat, než aby partnerku poprosil, aby mi jeho ploutve pořádně promnula.

3. Tulení pod ramenem – muži milují se cítit jako dominantní ochránci. Když se k němu tak žena zboku přitulí, dá si hlavu pod jeho rameno a obejme ho, je na vrcholu blaha. Většinou ji však k tomu sám nevyzve, aby tolik neodhalil svoje city.

4. Zadní dvířka – okolí análního otvoru je velmi citlivé místo. Při sexu tak žena může svého partnera vystřelit ke hvězdám, když prsty zatoulá právě sem. Muž to však nikdy nepřizná, jak moc to má rád.

5. Hlazení po stehnech – je to silná erotogenní zóna, neboť se jedná o přímou cestu k pohlavním orgánům. Někoho hlazení na vnitřní straně stehen sice může lechtat, ale většině mužů to je neskutečně příjemné. Dokážete si ale představit, že by muž řekl: „Miláčku, budeš mě hladit po stehnech?“

6. Hráz – pokud budete dobře stimulovat místo mezi varlaty a konečníkem, může dokonce dosáhnout orgasmu. Muž to ale sám ani kolikrát neví, že takové tajné místo existuje, takže si o to ani neřekne.

---

Unikly vám nejvíc sexy fotky na Instagramu? Podívejte se do galerie!

ODHALENÍ: 6 doteků, po kterých touží každý muž, ale nikdy si o ně neřekne. Stydíte se taky?


Přečtěte si také