Sex a vztahy

27. října 2016 12:25

Tereza Javorová

ODHALENÍ: 6 tajných věcí, podle kterých žena pozná, jestli jste dobrý v posteli! Splňujete všechny?

Ženy bývají často zklamané, protože i když si milence dobře vybraly, vypadal sexy, byl vtipný a měl svaly, v posteli byl absolutní nula. Podle čeho tedy bezpečně poznat, jestli bude sexuální bůh?

1. Soustředí se - nekouká se do mobilu, neptá se tisíckrát "cože jsi to říkala?", očima neuhývá k fotbalu v televizi. Zkrátka vám věnuje svoji pozornost a jako šelma se soustředí na svoji "obět". V posteli bude dělat to samé.

2. Zakouká po jiných ženách - pokud se kouká po jiných ženách, nemáte pro něj dostatečně vysokou cenu a nestojíte mu za moc námahy. Nebude se tím pádem ani snažit v posteli.

3. Není křečovitý - pokud stojí uvolněně, nemá křečovitý výraz a cítíte se s ním skvěle bez stresu a tlaku, v posteli vám to bude klapat. S ním se budete moct vždy uvolnit a užít si to.

4. Naslouchá - zajímá ho, co říkáte. Je přiměřeně empatický a pozorný. Vnímá vaše pocity, což je při sexu naprosto zásadní vlastnost.

5. Dobře komunikuje - když to umí s jazykem, a to nejen při řeči...představte si, jak ho použije asi při sexu. Je navíc vědecky dokázáno, že pokud muž dokáže umně vyjádřit to, co chce říct, v posteli je naprostý šampión.

6. Umí to s rukama - tohle není fáma. Čím šikovnější má prsty, líp lepší je v sexu. Nevěříte? Tak si něco začněte třeba s hudebníkem.


Přečtěte si také