Sex a vztahy

10. října 2016 14:43

Tereza Javorová

ODHALENÍ: 8 tvrdých faktů o EREKCI, které by měl znát každý chlap. Jak vydržet dlouho a kdy ji přestanete mít?

I když jste se svým bivojem v kalhotách docela dost dobří kámoši a nebaví se s vámi (ani s partnerkou) jen když jste totálně pod obraz nebo unavený, tyhle fakta určitě nevíte. Ale měli byste! A dejte to přečíst i své holce.

1. Věříme, že vám to nehrozí. Ale pokud vás někdo jednou oběsí, nejspíš zažijete svou poslední ejakulaci. Neví se přesně proč, ale oběšenci zažívají chvilkovou erekci s možným vyvrcholením, kterému se říká morbidně "andělská vášeň".

2. Jedním z následů kouření je slabší a kratší erekce. Takže i když s cigaretou vypadáte sexy, v posteli ji budete proklínat (ne partnerku, ale cigaretu).

3. Obezita je také jedním z důvodů, proč máte v kalhotách spíše Šípkovou růženku než tvrdý kolík. Penis navíc vypadá v poměru se zavalitým a špekatým břichem daleko menší.

4. Studie (které byste se chtěli zúčastnit) ukázala, že muži, kterým partnerka poskytne před stykem orální sex, mají tvrdší a delší erekci, než ti, kteří si svého válečníka postavili do pozoru sami.

5. Penis si můžete zlomit. Sice ne vejpůl, ale můžete si v něm zpřetrhat šlachy. Au! Nejčastěji se to stává, když je partnerka nahoře.

6. Pokud jste delší dobu nemasturbovali, vaše erekce bude potom daleko větší a silnější. I penis se mnohonásobně zvětší než normálně. Jestli tak chcete partnerku oslnit svou velikostí, na pár dní si zablokujte Pornhub.

7. Můžete ejakulovat, i když nejste dostatečně tvrdý. Může se to stát třeba když máte velmi těsné kalhoty nebo vám něco či někdo stimuluje prostatu. Tak bacha na trapas třeba při zkoušení u tabule nebo na jednání.

8. Existuje velký počet mužů, kteří mají psychický problém s kondomy. Jakmile zašustí sáček ochrany, jejich penis se vzdává a ukládá se ke spánku.

Sdílejte článek
Štítky Penis cigareta erekce penis partnerka kalhotky Obrázek odhaleno Pornhub únava

Přečtěte si také