Sex a vztahy

29. srpna 2016 14:49

Tereza Javorová

ODHALENÍ: Holky, proč vám to nechce dělat PUSOU? 5 důvodů, kvůli kterým se mu do toho nechce

Víte, že umí tři cizí jazyky, ale předvést vám svoje jazykové dovednosti v posteli se mu zrovna dvakrát nechce? Tady jsou možné důvody, proč raději vylíže talíř od večeře než váš pekáč.

1. Je to sobec - žena je přece od toho, aby udělala dobře muži, ne? Takže ať poklekne, nastaví nebo drží...Tento machistický přístup někteří muži bohužel zastávají a ženy si dostatečně neváží, aby jí potěšení oplatili. Na takového sobce se vykašlete!

2. Špatná hygiena - vrátíte se po celém dni z práce a myslíte, že muž začne okamžitě jazykem zkoumat hloubku vaší jeskyně? Nezapomeňte, že muži mají také čichové a chuťové buňky. A vy po celém dni asi nejste úplně čerstvá. Skočte si do sprchy (klidně společeně) a uvidíte, jaká se z něho stane užovka!

3. Neumí to - nedělá to, protože to jednoduše neumí. Zašeptejte mu, jak vám to má udělat a i během jeho snažení ho jemně navádějte, jestli má zrychlit, zpomalit, má udělat krouživý pohyb nebo sát. Uvidíte, že ho to s každým vaším vzdechem začne víc a víc bavit!

4. Neholíte se - i když se stále více vracíme k přírodě a všechno chceme nejlépe bio, tak o úpravě klína se to říct nedá. Žádný muž v puse opravdu nechce mít chuchvalce čehokoliv, tak ho tím ušetřete.

5. Neví, že to chcete - při sexu musíte mít zhasnuté světlo a být schovaná pod peřinou? Tak se nedivte, že neví, po čem toužíte! Odhoďte zábrany a ukažte mu, jaká se ve vás skrývá šelma. Jakmile uvidí, že si sex dokážete pořádně užít, rád vám poskytne i tu nejintenzivnější orální slast.

Sdílejte článek

Přečtěte si také