Sex a vztahy

24. října 2016 14:01

Adéla Skřivánková

ODHALENÍ: Pánové, ženy touží po téhle jediné věci! Vyzkoušejte to už na rande a zaručeně vám podlehne...

Omlouváme se všem ženám, které to chtěly držet v tajnosti. A pánové, vy nemáte zač.

Nemáte zrovna svaly jako Rocky a tučné konto jako Rockefeller? Nevadí. Podle vědců z univerzity v Severní Karolíně ženy o 29 % víc přitahuje jedinečná osobní vlastnost než vzhled či peníze. Která to je?

Budete se divit, ale je to schopnost poutavě vyprávět příběh. I když tedy umíte pět jazyků a máte dva doktoráty, pokud nedokážete vtipně prodat historku, vaše inteligence vám bude na rande k ničemu. Zatímco když dokážete používat originální jazykové obraty (a teď nemyslíme při sexu), ženu vtáhnout do děje a vypointovat historku do dokonalosti, že se smíchy válí na zemi, máte u ní jednoduše vyhráno.

Podle doktorky Melanie Green byste měli při vyprávění používat "specifické detaily", historku líčit živě a stručně. Naopak banální a nudné prupovídky nikoho neoslní, zvlášť když není jisté, "co tím chtěl básník říct", natož vy.

Samozřejme je to trochu nespravedlivé. Někdo se rodí jako učiněný bavič, jiný může mít v rukávu tu sebezábavnější historku, ale svým podáním ji vždycky zabije. Nezoufejte, zkuste se podívat na nějaká videa uznávaných komiků a zkuste um vyprávění natrénovat!

♥♥♥

Ženy se sice rády podívají na sexy muže (jako v galerii), ale ve skutečnosti touží po pořádném chlapovi!

Sdílejte článek

Přečtěte si také