ODHALENO: 10 divných věcí, které dělají všechny dlouhodobé páry. Jen to nikdy nikomu nepřiznají

Jak to vypadá, když před sebou pár ztratí veškeré zábrany?

Zná to snad každý z nás. Když s někým začneme chodit, snažíme se chovat co nejdokonaleji a neudělat ve vztahu sebemenší chybičku. Jenže jakmile jste ve vztahu dlouho a začnete spolu třeba bydlet, spadnou mezi vámi veškeré hranice a už mezi sebou děláte prakticky cokoliv. V něčem je to překročení hranic roztomilé, v jiných bodech je ovšem i hodně divné a moc se s tímto osobním pohodlím známým nechlubíte. Ať už ovšem mnohdy vypadají tyto věci podivně či nechutně, hlavní je, že to vás vztah ještě více posilňuje a jste šťastní.

1. Zvykli jste si na pach z pusy toho druhého. Vzájemně si ovšem při chození ven kontrolujete dech i „vůni“ podpaží.

2. Většinou doma chodíte nazí a při mnoha činnostech se ani neobtěžujete obléknout. Tedy kromě vaření.

3. Koukáte se spolu na porno. Ne, že by ve vašem vztahu vyprchalo vzrušení, ale prostě vám to přijde sexy. A proč se na „tajně“ koukat, když protějšek není doma, když můžete spolu, že?

4. Přestáváte se před sebou stydět krkat či prdět. Naopak, pokud jste opravdu labužníci a soutěživý typ, začnete se trumfovat v tom, čí prd je hlasitější.

5. Zároveň pořizujete ty nejtrapnější fotky a momenty toho druhého.

6. Hodiny a hodiny vybíráte, kam se půjdete společně najíst, protože chcete zkusit něco nového. A nakonec stejně zase skočíte do čínské restaurace naproti přes ulici.

7. Povídáte si spolu, když je ten druhý na záchodě. Zpočátku se stydíte s partnerem komunikovat, když zrovna vykonává potřebu. Po pár měsících vám to ale přijde už naprosto normální. Proč před sebou skrývat něco tak přirozeného, jako čůrání, že?

8. Staráte se o svého domácího mazlíčka, jako by to bylo vaše vlastní dítě.

9. Místo toho, abyste spolu koukali na kvalitní seriály a televizní hity, pustíte si tu nejhorší reality show nebo film, jenž má na CSFD hodnocení 15 %. A vlastně se u toho náramně bavíte.

10. Přestanete se holit. Ze začátku chcete vypadat pro partnera co nejvíce dokonale a sexy. Jak čas plyne, začnete si nicméně uvědomovat, že jsou tyto procedury časově dost náročné. Postupně je začnete omezovat až do té míry, že většinu času vypadáte jako chlupaté stvoření, které nalezli na severním pólu.

Sdílejte článek
Štítky vztah divné odhaleno Severní pól dlouhodobý vztah divné věci Česko-Slovenská filmová databáze činnost

Přečtěte si také