ODHALENO: 10 hloupých chyb při líbání, kterým byste se měli vyhnout. Těmito trapasy rozhodně nikoho nesbalíte

Vyhněte se těmto věcem a budete v líbání dokonalí!

Pamatujete si ještě na své líbací začátky? Většina z vás má jistě zkušenost s nějakou formou neohrabanosti, ať už ze své, nebo z druhé strany. Je to přirozené, každý zpočátku dělá chyby, protože je to pro něj něco jiného. A zdokonaluje se až cvikem. Existují však takoví, kteří začátečnické chyby dělají pořád. Ten, koho líbají, většinou taktně mlčí, ale věřte tomu, že takový nepovedený polibek může znamenat hodně, a dojem, který udělá, už může být trvalý. Někteří lidé používají moc jazyk, někteří můžou bolestivě kousat... možných chyb je mnoho, a proto jsme pro vás sepsali 10 největších a nejzásadnějších, kterých když se zbavíte, možná budete líbat jako bůh.

1. Zápach z úst

Nikdo, opravdu nikdo, nemá rád líbání s člověkem, který má špatný dech. Zápach z úst je navíc nepříjemný nejen pro vašeho partnera nebo partnerku, ale i pro další lidi pohybující se ve vaší blízkosti.

2. Moc jazyka

Polibek může být vášnivý i bez toho, abyste zkoumali jazykem všechna zákoutí úst, či dokonce krku toho druhého. Nebuďte příliš agresivní a zkuste najít jiné alternativy, kterými dokážete partnerovi nebo partnerce svou náklonnost.

3. Nepoužívání jazyka

Příliš moc jazyka tedy ideální není, pokud jej ale nepoužijete naopak vůbec, polibek zdaleka nebude tolik romantický jako s ním. Měli byste sami rozpoznat tu pravou míru, která vašemu partnerovi nebo partnerce vyhovuje.

4. Nepoužívání rukou

Zvláště ženy si dost potrpí na používání rukou při líbání. Můžete je použít na spoustu způsobů, od něžného pohlazení po tváři, po pevný stisk v pase či níže. Věřte tomu, že to udělá opravdu hodně.

5. Kousání

Jemné kousnutí je naprosto v pořádku, nejste ale upíři, že ano.

6. Líbání jako laskavost

Nejednejte tak, jako byste partnerovi či partnerce tím, že mu dovolíte vás políbit, prokazovali nějakou laskavost. Použijte náležitou reakci a ten druhý to jistě ocení.

7. Moc slin

Kdykoliv políbíte svého partnera či partnerku, zanecháte na jeho rtech pomalu jezero ze slin. Snažte se kontrolovat své sliny, jinak bude mít ten druhý spíš nutkání je všechny vyplivnout než dále pokračovat v líbání.

8. Drsné líbání

Vždy se snažte být něžní a vnímejte reakce toho druhého. Ne vždy se mu totiž líbí to samé, co vám – třeba jít na to moc zhurta – tak nebuďte sobci.

9. Přemýšlení nad dalším krokem

Prostě si užívejte to, co je teď a tady, a nechte se tím unášet. Vzájemné svlékání může přijít na řadu později.

10. Příliš velký tlak

Vášeň je skvělá věc, ale nemusíte při líbání silně tlačit tvář svého partnera či partnerky k zemi ani ke zdi. Mějte na paměti, že vlastně nemusíte vyvíjet prakticky žádný tlak.

Sdílejte článek

Přečtěte si také