ODHALENO: 10 jasných pravidel pro sex na jednu noc. Co dělat, pokud si to chcete co nejvíc užít?

Co dělat, abyste si divokou jednorázovku co nejvíce užili. Znáte všechna nepsaná pravidla?

Jednorázovka je v paletě sexuálních zkušeností téměř nutností. Když ji neprožijete, bude vás to do konce života mrzet. Sex na jednu noc vám dá pocit, že žijete spontánní a vzrušující život a jednou tuhle historku budete potutelně vyprávět. Má ale svá nepsaná pravidla, která vám teď napíšeme!

1. Nespěte s nikým, koho znáte –Tím nemyslíme, že byste měli zatáhnout za regál každého pobudu, co si bude zrovna vybírat tuňáka v supermarketu. Zásadní pravidlo ovšem je nemít jednorázovku s vaším kolegou, kamarádkou nebo spolužákem. Těm lidem se pak budete těžko vyhýbat. A ty trapné momenty při vašem setkání budete nenávidět.

2. Nedělejte to u sebe doma –Za prvé dotyčnou nebo dotyčného možná pak od sebe už nevykopete a z one-night-stand se vyklube one-month-stand. Za druhé nikdy si nemůžete být jistí tím, koho si berete domů a přijít pak „náhodou“ o peníze či šperky z šuplíku asi nechcete.

3. Zjistěte si, kde jste – Na druhou stranu se nechcete ráno probudit někde na druhém konci světa a zoufale se ptát v místním ghettu, jak se dostanete na Vinohrady. Nejjednodušší je si zapnout navigaci nebo večer sledovat, kudy a kam jedete. Přece jen nechcete skončit někde rozřezaní v křoví.

4. Použijte kondom –Vždy a bezpodmínečně! Pokud na svoje jednorázové sexuální dobrodružství nechcete vzpomínat s nohama do praku u gynekologa nebo na smrtelné posteli pro nemocné AIDS.

5. Alkohol s mírou – Panák na kuráž je samozřejmost, ale neměli byste se zlískat jako dogy. Sex byste si stejně neužili nebo si ho nepamatovali.

6. Experimentujte – Kdy jindy máte možnost vyzkoušet i všechny zvrhlosti a tajné touhy, než se člověkem, který vás moc nezná? Odhoďte stud a běžte do všeho, co jste vždycky chtěli v posteli zažít!

7. Vezměte si kontakt – Pro tu jistotu, kdyby to mezi vámi přece jen zajiskřilo a sex na jednu noc byste si chtěli zopakovat i druhou noc. A vezměte si ho vy. Cestou domů si to totiž možná ještě rozmyslíte nebo vás začne hlodat svědomí. A vždycky je lepší se sám ozvat než mít neodbytného stalkera.

8. Držte emoce na uzdě – I když byste se při sexu měli odvázat, svoje city zamkněte někam do temné komory a rozhodně ji v záchvatu emocí neotevírejte. Jedno takové neuhlídané "miluji tě" nebo "právě jsem našla lásku svého života" zkazí celý okamžik. A ještě si v noci rychle budete muset volat taxíka.

9. Nepolykejte – Rada pro holky, o které se zase tolik neví. I ze spermatu můžete chytnout dost nepříjemné nemoci. Takže klukovi radši při vyvrcholení nastavte svá prsa.

10. Zatloukejte – Sex na jednu noc bývá silným a vzrušujícím zážitkem, po kterém se budete cítit jako sexy zlobivá holka nebo jako alfasamec. Teda pokud se vzápětí nedostaví výčitky svědomí, že jste svého dlouholetého partnera nebo partnerku podvedli. V žádném případě neulevujte svému svědomí a ráno svému protějšku nevyprávějte o vaší noční chybě, která se už rozhodně nebude opakovat. Kecáte. Budete to chtít znovu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také