návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: 10 nejúchylnějších sexuálních praktik, které jsou jen pro otrlé. Máte na ně žaludek?

Máte někdy obavu, jestli jsou vaše sexuální touhy úplně v pořádku? Tak se podívejte na tyto nejbizarnější praktiky.
Vydáno: 23.07.2019
10 nejúchylnějších sexuálních praktik.
Autor: istock.com 10 nejúchylnějších sexuálních praktik.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Snad každý má nějaký tajný sexuální sen či zná erotickou praktiku, kterou by chtěl někdy v životě zkusit. Jen se za to lidé často stydí, nebo si dokonce myslí, že jsou kvůli tomu úchylové. Jenže ať už jsou vaše sexuální představy ledajaké, do těch nejbizarnějších a nejujetějších praktik mají určitě ještě daleko. A abyste si byli definitivně jistí, tak si je nyní probereme.

1. Stofílie – Vaším cílem je partnera pořádně umazat od bláta a pak mu na hlavu vysypat popel. Pohled na takto poníženého hezouna či krasavici vás bude neskutečně rajcovat.

2. Koníkovaná – Spočívá v tom, že se budete při sexu chovat jako kůň. Můžete si pořídit i masku koně, sedlo a samozřejmě bičík.

3. Teratofilie – Objektem touhy jsou postižení lidé, kterým například chybí jedna ruka nebo noha.

4. Pseudonekrofílie – Při téhle děsivé praktice partner nebo partnerka předstírá, že je mrtvý/á a nesmí se vůbec hýbat. Může se ještě předtím umýt studenou vodou, aby byl efekt dokonalejší.

5. Agalmatofilie – Neskutečně vás vzrušují sochy a máte chuť s nimi dělat hříšné věci. Však vy na té kamenné tváři vykouzlíte blažený úsměv!

6. Samosoulož – Tu dokážou vykonat jen opravdu velmi vybavení muži, kteří jsou svým penisem sami sobě provést anální sex.

7. Nyotaimori – Tato praktika je docela běžná, a přitom by vás ani nenapadla při výčtu sexuálních bizarností. Jedná se o to, že dokonale oholená a nahá žena si lehne, na sebe nechá rozprostřít sushi a ostatní ho z ní pak bez pomoci rukou jedí. Také jste si vzpomněli na Samanthu ze Sexu ve mestě?

8. Emetofilie – Jedna z nejnechutnějších praktik je erotické zvracení. Někteří lidé ale při zvracení prý opravdu dosahují orgasmus. Zkuste to ideálně v sobotu večer, ať se budete vracet z hospody.

9. Kanibalské fantazie – Partner nebo partnerka musí předstírat, že je kus jídla. Vy si pak lačně ukusujete a představujete si, že jste člen domorodého indiánského kmene se zálibou v kanibalismu. Dobrou chuť.

10. Mumifikace – Vzrušuje vás, když partnera svážete tak, že se nemůže hýbat a vypadá jako mumie. Můžete k tomu použít obvazy či odvážnější i lepicí pásku (ale pozor na chlupy).

Co se jim líbí nejvíce?

Těchto 10 fetišů mají holky nejradši! Mrkněte na zvrácenosti, která ženy chtějí v posteli zažít

Fetiše podle horoskopu 1

ODHALENO: Jaké fetiše mají nejraději jednotlivá znamení zvěrokruhu? Panny milují pouta a roubík, Váhy zase…

Článek je zařazen v: sexuální praktiky , Nejhorší , nejúchylnější , top 10