ODHALENO: 10 nenápadných znamení, že je do vás zabouchnutý. Podle čeho to zaručeně poznáte?

Jak poznáte, že je do vás zamilovaný? Tato znamení ho odhalí!

Není žádným tajemstvím, že muži neumějí dávat své city najevo, alespoň ze začátku ne. Podle jemných náznaků to však jde jednoduše poznat, protože činy vám mnohdy prozradí víc než pouhá slova. Jestli proto v těchto znameních vašeho milého poznáte, je jasné, že je do vás zamilovaný až po uši.

1. Jste součástí jeho sociálních médii.

Ať už se vám to líbí nebo ne, sociální média hýbou světem. Lidé na nich sdílí své zážitky, myšlenky i pocity. Pokud se tedy sem tam objevíte v jeho instastories nebo s vámi přidá fotku, je to jasný signál toho, že se s vámi chce pochlubit.

2. Mluví s vámi o budoucnosti.

Nemyslíme tím, že by s vámi plánoval svatbu nebo děti, ale když se váš partner jen tak mimoděk zmíní o tom, že budou vaše děti určitě roztomilé nebo by s vámi chtěl jet v létě na dovolenou, počítá s vámi.

3. Otevře se vám.

Když vám to klape v posteli, je to skvělé, ale když se před vámi opravdu otevře a svěří vám nejtajnější tajemství a pocity, vyhráli jste jackpot. Ať už vám poví nejtrapnější moment v životě nebo vám vyprávění o svém dětství, znamená to jediné: ten muž vám důvěřuje.

4. Dává vám promyšlené dárky.

Milujete jednorožce, a tak vám koupí ponožky s jednorožcem? Jasný důkaz toho, že věnuje pozornost věcem, které máte rádi, chce vás potěšit a co je nejvíc, doopravdy vás poslouchá. Nezáleží na tom, že vás obdarovává maličkostmi, protože ty mnohdy potěší víc než obrovské, ale prázdné dary.

5. Zeptá se, jak se máte.

Ano, je to tak jednoduché. Ačkoli jsou totiž muži zamilovaní, nepromění se najednou v básníky nebo největší romantiky na světě. Jednoduše se o vás zajímají prostým způsobem, čímž ale zároveň dokazují, že na vás myslí.

6. Seznámí vás s přáteli.

Názor kamarádů a rodiny na nového partnera je neuvěřitelně důležitý. Pokud totiž neprojdete „zkušebním“ kolem, se vztahem může být rychlý konec. Je tedy logické, že vás přítel seznámí s kámoši až v tu chvíli, kdy si je vámi jistý.

7. Ptá se, kdy se uvidíte.

Tohle mluví za všechno. Když je do vás kluk zamilovaný, chce vás vidět a nečeká doma na to, až se mu ozvete první. Na férovku se vás prostě zeptá.

8. Ustele postel nebo umyje nádobí.

Po romantické a vášnivé noci ráno vstane, udělá snídaní, a ještě ke všemu umyje nádobí? Tak jestli tohle není láska, tak už nic. Tyhle malé náznaky jasně dokazují, že vás chce potěšit a záleží mu na tom, abyste měla co nejkrásnější ráno.

9. Posílá vám vtipné odkazy.

I v lásce musíte jít s dobou a sdílení vtipných obrázků nebo videí do novodobé láskomluvy určitě patří.

10. Píše vám, i když je s kámoši.

Další jasný důkaz toho, že mu nejste lhostejná. Jestli si na vás totiž vzpomene a napíše vám i ve chvíli, kdy je s přáteli na pivu a dobře se baví, ležíte mu v hlavě. Další důkaz ani nepotřebujete.

null


Přečtěte si také