Virály

15. února 2019 15:55

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 8 znamení, že vám kluk brzy zlomí srdce. Jak poznáte, že tenhle vztah nemá cenu?

Často máme na počátku vztahu nasazené růžové brýle a nevidíme partnerovy vady. Jenže i malé detaily nám mohou naznačit, že tento vztah nemá příliš cenu.

Na počátku vztahu jsme všichni plní optimismu, vášně a nemůžeme se našeho nového objevu nabažit. Jedna romantika střídá druhou, sex je skvělý a všechno vypadá jak z klišovitého romantického filmu. Jenže pod vší tou romantikou často ignorujeme signály, že se tento románek může brzy proměnit ve slušné zklamání a vy kvůli partnerovi nakonec zůstanete sama jako kůl v plotě. Podle čeho poznáte, že tento vztah nemá do budoucna smysl, jelikož vám vezme chlapec kramle? To se dozvíte jednoduše z těchto znamení.

Svůj osobní život dáváte na druhou kolej – Je sice hezké, že chcete se svou novou láskou trávit co nejvíce času, nesmíte přitom ovšem zapomínat na své záliby a své blízké. Pokud se odstřihnete od kamarádů či zanedbáváte rodinu jen kvůli tomu, abyste byla příteli vždy k dispozici a na blízku, budete mít problémy na všech frontách. Přátelé a rodina vám to budou vyčítat, vy nebudete úplně šťastná a také partner bude mít plné zuby toho, že jste na něm prakticky závislá a neumíte si zařídit čas podle sebe.

Tolerujete jeho špatné chování – Jasný, nikdo není dokonalý. Jsou ale věci, které byste klukovi ani na začátku promíjet neměla a jasně mu měla říct, že přes tohle nejede vlak. Jakmile na vás bude přehnaně agresivní, přespříliš žárlivý nebo vás bude neustále komandovat, rozhodně si to nenechte líbit. Pokud si totiž myslíte, že se to časem zlepší, jste na omylu. Naopak, bude to ještě horší a skončí to krachem vašeho vztahu.

Vytahujete svou minulost – Jak se říká, některé věci je lepší nechat spát. A ve vztazích to platí dvojnásob. Nepovídejte si tedy v konverzacích o svých bývalých, nemluvte příliš o křivdách vašeho ex a hlavně si je v hlavě pořád neporovnávejte! Vašeho současného přítele to může brzy otrávit a váš vztah půjde do kopru.

Nemluvíte spolu – Možná vám to přijde k nevíře, ale spousta párů si asi pořád myslí, že jejich protějšek dokáže číst myšlenky. O některých situacích proto raději nemluví, vyhýbají se konfliktům a často tráví společný čas s mobilem v ruce. Jenže přesně to prohlubuje propast mezi vámi a vztah to velmi poškozuje. Nebojte se s partnerem mnohem více mluvit!

Příliš si svého partnera idealizujete – Znovu, nikdo není dokonalý. I když se tedy myslíte, že máte toho nejlepšího chlapa na světě, nejspíš to není tak úplně pravda. A spíš to může časem vašemu partnerství uškodit. Pokud si z něj uděláte pana dokonalého a on vás později zklame a ukáže, že je jenom člověk, může vás to zasáhnout víc, než je obvyklé.

Příliš vás kontroluje –Lidé, co svého partnera pořád kontrolují a musí vědět o každém jeho pohybu, mají velký problém s důvěrou. A nejspíš jsou i zatraceně žárliví. Jejich touha kontrolovat každý váš pohyb navíc může být do budoucna velmi nebezpečná.

Ignorujete velké rozdíly –Jste do něj zamilovaná jak blázen a přitom přehlížíte, že jsou mezi vámi rozdíly, které mohou být v budoucnu velkým problémem. A většinou jde o to, že každý z vás chce od života něco jiného. Vy byste chtěla brzy založit rodinu a myslíte na vdavky, on si chce na druhou stranu co nejvíce užívat a nad rodinou opravdu nepřemýšlí. A snad každému je jasné, že tyto rozpory většinou nedopadají dobře.

Jdete na to příliš rychle – Ne, opravdu netlačte na pilu. Sice ho milujete až k zbláznění a sníte o tom, jak spolu vychováváte rodinu v nádherném domečku, rozhodně ho do vašeho snu netlačte po pár měsících. Přílišné řeči o dětech a brzké svatbě ho totiž mohou pořádně vylekat a on vám uteče rychleji, než řeknete zásnuby.


Přečtěte si také