Rozchod
Autor: istockphoto.com Rozchod

ODHALENO: Těchto 5 signálů prozradí, že už svého partnera nemilujete. Je čas na rozchod?

Publikováno: 04.02.2019
Cítíte, že už není všechno ve vztahu jako dřív? Přijde vám to jako stereotyp a už přemýšlíte o jiných? Tyto signály vám napoví, že je na čase to ukončit.

reklama

Nuda. Už je to prostě stereotyp, nechcete s tím druhým trávit každou volnou chvíli. Když cokoliv řekne, přijde vám to nudné, trapné nebo vás to nezajímá.

Nežárlíte. Na začátku jste přemýšlela,  kde asi je, co dělá. Teď je vám to jedno a kdyby nepřišel na noc domů, ani byste si toho nevšimla. Je vám to vlastně jedno. I tohle je jeden ze signálů, že už ho nemilujete.

Nepíšete si ani nevoláte. To je v dnešní době internetu v mobilu docela rapidní problém. Komunikace je základ a když vázne nebo nemáte náladu s ním mluvit, rozhodně to není v pořádku.

Zájmy. Už nemáte snad nic společného. Když jdete ven, automaticky napíšete někomu jinému, než abyste řekla jemu. Když už vás nebaví dělat věci společně, je to znakem toho, že je čas se rozdělit.

Tajemství. Máte věci, které mu nemůžete říct nebo svěřit. Dřív jste mu řekla úplně všechno, snad i to, co nechtěl vědět. Teď mu ale nevěříte a nechcete, aby o vás vůbec něco věděl. Má pro vás cenu s takovým člověkem být?

Týpek má vtipný kanál na PornHubu 2

VIDEO: Týpek si založil geniální kanál na pornostránkách! Sexy holky a šťastné konce ale na jeho videích neuvidíte

Sex je důležitý.

ODHALENO: 4 děsivé věci, které vám hrozí, pokud jste už dlouho neměli sex! Proč byste to měli rychle napravit?

reklama