Virály

4. února 2019 16:48

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: Těchto 5 signálů prozradí, že už svého partnera nemilujete. Je čas na rozchod?

Cítíte, že už není všechno ve vztahu jako dřív? Přijde vám to jako stereotyp a už přemýšlíte o jiných? Tyto signály vám napoví, že je na čase to ukončit.

Nuda. Už je to prostě stereotyp, nechcete s tím druhým trávit každou volnou chvíli. Když cokoliv řekne, přijde vám to nudné, trapné nebo vás to nezajímá.

Nežárlíte. Na začátku jste přemýšlela, kde asi je, co dělá. Teď je vám to jedno a kdyby nepřišel na noc domů, ani byste si toho nevšimla. Je vám to vlastně jedno. I tohle je jeden ze signálů, že už ho nemilujete.

Nepíšete si ani nevoláte. To je v dnešní době internetu v mobilu docela rapidní problém. Komunikace je základ a když vázne nebo nemáte náladu s ním mluvit, rozhodně to není v pořádku.

Zájmy. Už nemáte snad nic společného. Když jdete ven, automaticky napíšete někomu jinému, než abyste řekla jemu. Když už vás nebaví dělat věci společně, je to znakem toho, že je čas se rozdělit.

Tajemství. Máte věci, které mu nemůžete říct nebo svěřit. Dřív jste mu řekla úplně všechno, snad i to, co nechtěl vědět. Teď mu ale nevěříte a nechcete, aby o vás vůbec něco věděl. Má pro vás cenu s takovým člověkem být?

Sdílejte článek
Štítky Sex vztahy láska

Přečtěte si také