ODHALENO: 10 posledních kapek, které donutí holku se s vámi rozejít! Chlapi, čeho byste se měli vyvarovat?

Každá žena si přeje být milovaná, jenže když je v neuspokojivém vztahu, udělá všechno pro to, aby se z něj dostala pryč. Tyhle věci rozhodně nedělejte.

1. Neměj nudný vztah. Žádná ženská sice nechce divokou jízdu namísto romantického vztahu, ale je dobré vnášet do vztahu nové věci. Takže třeba chodit do jedné restaurace pořád není super.

2. Neříkej jí, že má vysoké nároky. Většinou se snaží vztah zachránit, co může. Ale když poukazuješ na její nereálné nároky, uvědomí si, že je asi čas na rozchod.

3. Radši si vyjdeš s kámoši. Jednou za čas je to v pohodě, ale jestli vždy dáš přednost kamarády před ní, brzo si začne připadat nedůležitá pro tebe. A rozejde se s tebou.

4. Chováš se tajnůstkářky. Jestli si schováváš mobil nebo počítač, kdykoliv se jen tvoje drahá přiblíží, nedělej to. Stejně jako když neodpovíš na otázku, kde jsi byl. Bude mít pocit, že něco skrýváš a podvádíš. Radši si najde někoho, komu může věřit.

5. Nejsi tu pro ni, když potřebuje. I když sedíš vedle ní, není to totéž jako naslouchat. Jestli jen předstíráš, že ji posloucháš, ale přitom koukáš do mobilu, zatímco ona si vylévá srdce, nemá důvod s tebou být.

6. Někdy se k ní chováš jako ke svojí mámě. Ne tedy doslovně, ale nemáš rád vážné konverzace, pořád vtipkuješ a odmítáš za sebe převzít zodpovědnost. To brzo každou ženu přestane bavit.

7. Ignoruješ její názory. Možná je bereš na lehkou váhu, anebo ti tvoje názory přijdou důležitější. Jestli se soustředíš jenom sám na sebe, jak se má cítit partnerka respektovaná?

8. Kariéra nade vše. Je skvělé mít hodně peněz a super práci, kterou miluješ. Na druhou stranu tvoje přítelkyně by měla být taky důležitá. Neměla by zápasit o první místo s prací. Ukaž jí, že ti na ní záleží. Jestli dáváš práci vždy přednost, můžeš si být jistý, že se poohlédne jinde.

9. Srovnáváš svojí holku s jinými. Tohle se nedělá. Každý je originál, takže porovnávat ji s bývalkou, spolužačkou, kamarádkou nebo matkou? To je ubohé a tvoje přítelkyně si to nezaslouží. Proč by se měla s někým srovnávat?

10. Nemáš pro ni pochvalu. Nikdy jí za nic neoceníš, nepochválíš ani si neoceníš její práci. Jestli to na tebe sedí, zamysli se, jestli bys chtěl být vedle někoho, kdo pro tebe nemá milá slova, či hůř, neustále tě kritizuje. Komplimenty jsou důležité pro zdravý vztah.

Sdílejte článek
Štítky rozchod Sex Ženy muži vztah vztahy co donutí holku se rozejít

Přečtěte si také