Sex a vztahy

19. února 2021 11:54

brejsova.t@gmail.com

ODHALENO: 10 typů mužů, které ženy milují. Těmhle chlapům se jednoduše nedá odolat

Existuje jedna otázka, na kterou chtějí snad všichni muži na světě znát odpověď, a tou je „Co ženy opravdu chtějí?“

Pro ženy je u potenciálního partnera důležitý nejen vzhled, ale zejména osobnostní rysy. Sestavili jsme žebříček deseti typů mužů, kterým žádná žena nedokáže odolat. Pokud jste se našli alespoň v jednom bodě, máte vyhráno.

1. Spontánní – Ženy milují muže, kteří jsou upřímní, na nic si nehrají a umějí překvapit. Neznamená to, že by pod oknem vaší milé měl hrát každou noc orchestr nebo aby se probudila v posteli plné okvětních lístků. Ukažte spontánnost v maličkostech, buďte kreativní.

2. Umí si stát za svým – Dámy zbožňují, když si muž umí stát za svým a je vytrvalý. Ne nadarmo se říká, že je jedinou cestou na vrchol houževnatost.

3. Je skálou – Každé ženě se podlomí kolena, když od muže cítí podporu a péči. Díky tomu se dokáže více otevřít a odevzdat se. Není ve vztahu hodnotnějšího pocitu než vědomí, že se můžete o svého partnera opřít i v té nejtěžší situaci.

4. Ohleduplní a pozorní – Pokud si myslíte, že žena touží po diamantech, drahých autech a cestách na konec světa, jste na omylu. Skutečně neodolatelný muž je ten, který podrží ženě dveře, doprovodí jí domů, naslouchá jí nebo jí koupí tulipány, které nadevše miluje.

5. Vtipálek – Tohle je úplně bez debat. Na světě neexistuje žena, kterou by nechal chladnou muž se smyslem pro humor. Není nic lepšího, než když vás dokáže partner i po dvaceti letech stále rozesmát.

6. Inteligentní – Ženy milují muže, kteří jsou inteligentní a podněcují hovory, které jsou na intelektuální úrovni.

7. Romantik – Není žádným tajemstvím, že by ženy chtěly lásku jako z romantického filmu. Muži, kteří se nestydí projevit své city, jsou jednoduše výhra. Každá žena je ráda rozmazlována a oceňována.

8. Čestný a upřímný – Mohlo by se zdát, že je tato vlastnost tak zřejmá, že ani nestojí za zmínku. Divili byste se však, kolik lidí tento atribut podceňuje. Nevymýšlejte si hloupé výmluvy a pohádky o tom, jak nemáte čas kvůli práci; prostě řekněte pravdu.

9. Věří si – Ženy mají rády, když jsou muži zdravě sebevědomí a nepotřebují neustálé chválení a ujišťování od ženy. Díky mužskému sebevědomí se ženy cítí v bezpečí a mají pocit jistoty a stability.

10. Umělec – Umělecky založení muži jsou bohémové žijící pro daný okamžik. Ačkoli jsou často nevyzpytatelní, dokážou dokonale ohromit každou ženu. Umělci jsou takový zvláštní druh mužů, pro které budou mít ženy navždy slabost.


Přečtěte si také