Sex a vztahy

7. května 2021 14:16

brejsova.t@gmail.com

ODHALENO: 10 věcí, které by muži ženám nikdy nepřiznali. Jaká tajemství skrývají?

O ženách se často říká, jak jsou komplikované a jen stěží dokážou říct věci na rovinu. Muži jsou na tom občas však dost podobně. Také mají svá tajemství, která by ženám nikdy nepřiznali.

Zatloukat, zatloukat, zatloukat! Tohle by pánové partnerkám nikdy nepřiznali.

1. Miluji sebevědomé ženy

Tajemství je v tom, že muž vnímá ženu tak, jak ona vnímá sebe samu. Proto půjde chlap raději na rande s dívkou, která nevypadá jako supermodelka, ale má zdravé sebevědomí, než se zakřiknutou kráskou. Ačkoli je tomu těžké uvěřit, sebedůvěra dělá ženu z fyzického hlediska mnohem přitažlivější.

2. Záleží mi na tom, jak vypadáš

Mužům je jedno, zda se ženy oblékají podle poslední módy, ale každý chce vidět a vnímat svou partnerku jako „sexy a chytrou“. Pánové jednoduše „milují očima“ a rádi se chlubí, když mají vedle sebe šik protějšek.

3. Nevím, jak to udělat

Každý chlap chce být v očích své ženy „opravdovým chlapem“, proto se pustí do jakéhokoli problému, i když sám neví, jak ho vyřeší. Za žádných okolností si jednoduše nepřipustí, že nemá tušení, jak na to.

4. Jsem ztracený, když mi pokládáš záludné otázky

Ženy s oblibou pokládají zrádné otázky jako „Nejsem v tom tlustá?“, i když dopředu vědí, že je jen jedna odpověď správná. V takových chvílích by se nikdo v muži krve nedořezal.

5. Tohle si nemůžu dovolit

Není žádným tajemstvím, že jsou muži soutěživí tvorové. Neustále se srovnávají se svými přáteli i nepřáteli a nikdy nepřiznají svá selhání. Žádný muž proto nikdy nahlas neřekne, že na danou věc jednoduše nemá peníze. Raději se vymluví na něco jiného.

6. Žárlím

Většině mužů je velmi nepříjemné, když se před někým stanou zranitelnými. Proto když se dostanou do situace, kdy by měli a chtěli dát své city najevo, raději je budou dusit v sobě a udělají něco hloupého.

7. Taky chci slyšet komplimenty

Zpravidla jsou to muži, kteří skládají komplimenty ženám. Nezapomínejte ale na to, že pánové po nich touží možná ještě víc než dámy. I oni se chtějí cítit milovaní a chtění. Vždyť i muži bývají parádiví a mnohdy stráví před zrcadlem více času než ženy.

8. Líbí se mi „holčičí věci“

Tohle by žádný muž nikdy nepřiznal, ale i jim chutnají sladké a barevné koktejly a baví je koukat na „hloupé“ holčičí filmy. Před partnerkou se sice tváří, že je to děsně otravuje, ale uvnitř ve skrytu duše mají radost.

9. Bojím se

Opravdový chlap se ničeho nebojí a nemá strach. Alespoň tak to většina mužů slyšela od svých otců. Ať už jde o strach ze tmy, výšky, pavouků nebo klaunů, muži to nikdy nepřiznají. Dali by tím tak najevo svou slabost a zranitelnost.

10. Ten film mě dojímá

Blíží se konec romantického filmu a ženě stékají po tváři slzy velké jako hrachy. Podívá se na svého muže, kterému zrovna v tu chvíli něco „spadlo do oka“. Není vám tato situace povědomá?


Přečtěte si také