ODHALENO: 10 věcí, které ženy nejvíce milují na sexu. Pánové, čím svou holku zaručeně rozpálíte?

Sex je náš, dělá dobře mně i tobě…

Sex máme rádi všichni. Tečka. To je zkrátka věc, o niž se snad ani nejde nijak přít. Každý z nás si ovšem sexuální hrátky vychutnává z malinko jiných důvodů a každý vyhledává zcela jiný druh sexu. Někdo si potrpí na pomalou předehru, někdo na tvrdý sex, další zase na sprosťárny do ouška. Víte ale, pánové, jaké věci mají na sexu nejvíce rády ženy a čím jim v posteli uděláte největší radost?

Líbání – Polibky často stojí na počátku vašeho milostného zážitku a dají vlastně najevo, jestli bude následný akt stát za to. A je jedno jestli se jedná o “francouzáky“, letmé polibky či hraní si s jejími rty. Polibky dokážou holku pořádně rozvášnit před i během sexu. A to ženy milují.

Kousání – Chcete, aby byla vaše holka brzy vlhká? Tak po líbání přejděte k lehkému kousání či líbání krku a ucha. Nic vaší holku na začátku nerozpálí víc. Ale nezůstávejte u kousání příliš dlouho, nejste přece žádný upír.

Váš pohled – Holky sice říkají, že nechtějí žádného nadržence, co chce sex furt. Nic je ale nedokáže odrovnat tolik, jako mužský vášnivý pohled napovídající, že vás chce tady a teď.

Pomalé svlékání – Když je žena vzrušená, je velmi sebevědomá ohledně svého vzhledu. Dejte jí proto najevo, že je vážně sexy tím, že ji budete svlékat hezky pomalu kousek po kousku a každou část jejího těla vášnivě políbíte. Dostanete ji tím do sedmého nebe.

Předehra – Tady asi není o čem. Ženy prostě milují předehru, a to na všechny způsoby. Hrajte si pořádně se svým jazýčkem a prozkoumejte všechny kouty jejího těla.

Pot – Zpocený chlapík v posilovně žádnou holku moc nevzruší. Když ovšem vidí žena jeho upocené nahé tělo v posteli a může ho cítit, je to naprosto jiný zážitek!

Šeptání – Když vám kluk šeptá během sexu do ucha, jak vás miluje či jak moc vás chce? Neskutečný pocit!

Když se díky němu cítíte jak sexuální bohyně – Každý chce být v sexu skvělý. Nic proto není více vzrušující, než když vám partner předá v posteli iniciativu a vy to můžete dělat přesně tak, jak sama chcete. Navíc vám to dodá patřičné sebevědomí.

Sex – Poslední dva body jsou poněkud jasné, ale zmínit je musíme. Nic zkrátka nemilují ženy více než sex a ten pocit, když je muž v ní a toužebně jí přitom kouká do očí.

Orgasmus – Je tady potřeba něco dodávat?

Sdílejte článek
Štítky postel Sex Ženy orgasmus sex vzhled předehra 10 věcí

Přečtěte si také