ODHALENO: Holky, pokud budete dělat před sexem tuhle divnou věc, máte jistý bouřlivý orgasmus! Co vás vystřelí až ke hvězdám?

Chcete v posteli pokaždé křičet až na lesy a mít opravdu silný orgasmus? Stačí k tomu dělat tuhle jednoduchou věc.

Dámy i pánové asi moc dobře ví, že cesta k ženskému orgasmu někdy dokáže být pořádně trnitá a mnohdy se bohužel nedojde ke šťastnému konci. Někdy totiž nestačí k ženskému vyvrcholení pouze sex, ale muž musí často zapojit svůj jazýček či se pustit do hledání bodu G. Jenže podle nové studie vám orgasmus, a ještě ke všemu hodně silný, zajistí ještě jedna poněkud divná věc. Někdy totiž prý stačit, když se před sexem zkrátka jen pořádně vysmrkáte.

K tomuto tvrzení došly na Technické univerzitě v Drážďanech. Podle studií a dotázání desítek žen na téma jejich orgasmu totiž zjistili, že většina z nich prožila intenzivnější orgasmus, když měla čistý nos, nebo se právě před sexem vysmrkala. Jak je to možné? Velký vliv na intenzitu orgasmu a celého aktu totiž mají i naše smysly včetně čichu. A vůně partnera má samozřejmě velký vliv na naše vzrušení.

Čím více tak budete vnímat jeho vůni a odér, tím větší je šance, že si sex opravdu užijete a dočkáte se opravdu sladké tečky. Lidé s ucpaným nosem, kteří rozhodně nebudou vůni svého partnera vnímat tak silně, si pak mohou o silném orgasmu prý nechat jen zdát. Co myslíte, dává tato studie smysl?


Přečtěte si také