Sex a vztahy

29. července 2019 16:41

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 11 drobností, které dělají sex nezapomenutelným. Děláte je všechny?

Díky těmto věcem bude vaše polovička na sex vzpomínat ještě hodně dlouho. Na co byste neměli při postelových hrátkách zapomínat?

Chcete u svého protějšku opravdu zazářit a předvést v posteli výkon, na který nikdy nezapomene? Tak věřte, že k tomu nestačí být jenom vášnivý a stát se sexuální mašinou. Musíte k tomu dodržovat i 11 zdánlivě nenápadných drobností, jež jsou ovšem zároveň nepsaným pravidlem k dokonalému sexu. Jaké to jsou?

1. Oční kontakt – Sex je intimnější a dochází k většímu souznění obou partnerů. Pokud má partner oči zavřené během celého milování nebo kouká do zdi, možná si taky představuje někoho jiného. Upřený pohled do očí přitom dokáže udělat prožitek mnohem intenzivnější. Zkuste udržet oční kontakt i při orgasmu!

2. Polibky – Říká se, že se prostitutky nelíbají. Polibky jsou totiž někdy daleko intimnější než samotný sex. Líbání je přitom skvělá předehra, která dokáže rozžhavit každou ledovou královnu. Zkuste to na krku, pod klíční kostí, na vnitřní straně stehen a hlavně v klíně.

3. Když se žena udělá jako první – Je to vlastně jedno, jestli žena vyvrcholí jako první či jako druhá (společný orgasmus obou partnerů je spíše výjimečný). Jde ale o to, že hrozí, že pokud se neudělá jako první, už k tomu nebude mít příležitost, protože muž odpadne. Pánové, buďte gentlemani!

4. Divokost – Zapomeňte na to, že byste měla být hodná holka nebo slušný kluk. Odpoutejte se a sex si užijte na maximum! Jednou za čas by váš pokoj měl po sexu vypadat, že se v něm odehrála ukrutná bitva.

5. Něžnost – Na druhou stranu toho největšího prožitku docílíte často jen něžným a pomalým sexem. Nesmíte u toho samozřejmě usnout nebo si z nudy začít číst časopis. Ale hluboké a pomalé přirážení má určitě něco do sebe.

6. Hlasitost – Vykašlete se na sousedy nebo na otevřené okno, které jste zapomněli zavřít. Sex si užívejte z plna hrda a svoje hlasité emoce nijak neskrývejte!

7. Zájem – Starejte se o toho druhého. Sex je přece týmová hra a nejvíc si ji užijete, když se bude starat jeden o druhého. Buďte pozorní. Vrátí se vám to dvakrát tolik!

8. Odvaha – Nebojte se zkusit novou praktiku a popusťte uzdu svojí fantazie. S kamarádkami u vína nebo s kamarády u piva jednou nebudete vzpomínat na super misionáře, ale spíš na tu novou praktiku nebo polohu, kterou jste zkusili.

9. Vášeň – Sex se dá jen rutinně "odkroutit", když se vám zrovna do něj moc nechce. Ale proč ho tedy vůbec dělat? Běžte do toho vždy s vášní a chtíčem, jedině tak budou vaše prožitky intenzivní.

10. Objetí po sexu – Je to drobnost, ale sex je díky tomu smyslnější a intimnější. Po sexu ihned neutíkejte do koupelny, ale ještě na chvíli se k sobě přitulte a třeba se jen lehce hlaďte. Pouto mezi vámi se prohloubí a budete se cítit spokojenější.

11. Držení za ruku – Zkuste se při orgasmu kromě přímého pohledu do očí chytit za ruce. Budete se cítit více propojení a orgasmus budete mít silnější!

Sdílejte článek

Přečtěte si také