ODHALENO: 10 obyčejných věcí, které ženy ve vězení používají jako erotické hračky

Velmi užitečné rady pro ty, kteří nemají peníze na opravdový vibrátor.

Přestože ženy mohou dosáhnou orgasmu i bez toho, aby si něco musely vkládat do vaginy, občas tam přeci je něco potřebují. Pokud ale jsou ve vězení, nemůžou si jen tak od bachaře koupit vibrátor. Možná je to dokonce i těžší než sehnat drogy. Co tedy dělají vězeňkyně, které mají touhu prožít trochu pořádné rozkoše a nemají po ruce žádnou erotickou hračku? Říká se, že nutnost je matka vynálezů a zavřené ženy dokážou udělat vibrátor i ze vzduchu. Těchto 12 předmětů dokáže, jak kreativní můžou být. A raději se neptejte, co se s těmi věcmi stalo potom…

1. Zelenina

V jedné věznici údajně kvůli používání zeleniny ženami při masturbaci všechnu už v kuchyni pokrájeli.

2. Holicí strojek

Ženy si prý ve sprchách dělají dobře navzájem. A proč nepoužít storjek, který stačí jen zapnout a jeho vibrace je přivedou k orgasmu za pár sekund. Ale pozor, nepoužívat holicí stranou dovnitř!

3. Obaly od jídla

Jeden dozorce prý viděl největší dildo v životě vyrobené kombinací plechovky od chipsů, kusů hader a novin.

4. Bonbony

Prostě jen dáte spoustu gumových medvídků do mikrovlnky, necháte je roztopit, hmotu pak vymodelujete do tvaru penisu, necháte ztuhnout a hle, máte dildo.

5. Mýdlo

Mnoho vězeňkyň se prý setkalo s mýdly vyřezanými nebo roztavenými a vymodelovanými do tvaru penisu. Někde vězeňkyně takto upravená mýdla dokonce i prodávaly.

6. Rulička od toaletního papíru

Tím jsou myšleny samozřejmě jen ty malé kartonové ruličky, když odmotáte všechen papír. Některé vězeňkyně prý k výrobě dilda z ruliček používaly ještě potravinovou folii, ubrousky a gumičky.

7. Tampony

Tampony jsou základním produktem v ženských věznicích, takže není nic jednoduššího než vzít ten největší velikosti, omotat jej kolem tužky, všechno to strčit do gumové rukavice a použít jako dildo.

8. Násada na smeták

Co jednoduššího může být než strčit násadu od smetáku do gumové rukavice a jít na věc.

9. Mentolové bonbony

Jedna vězeňkyně vycucá mentolový bonbon a pak druhé udělá orální sex. Zážitek je pak prý mnohem intenzivnější.

10. Růženec

Co dodat...

Sdílejte článek

Přečtěte si také