Showbyznys

3. srpna 2014 15:50

Táňa Sáblíková

Práce snů? Žena testuje sexuální hračky za 15 000 liber ročně!

Blogerka Cara Houielleberq má práci snů! Aspoň se to může tak zdát. Je totiž profesionální testerkou vibrátorů a jiných sexuálních pomůcek!

Cara má doma více jak 2000 různých erotických pomůcek, které testuje a píše o nich na svůj blog. Matka dvou dětí tráví sedm hodin týdně testováním a to již pět let.

Třiatřicetileté Caře chodí nové hračky čtyřikrát až pětkrát do týdne a staly se již neoddělitelnou součástí jejího běžného života. „Tyto hračky byly vždycky součástí mého soukromého života. A tak mě napadlo psát o svém sexuálním životě a od toho byl jen krůček k tomu, abych začala testovat erotické pomůcky,“ řekla anglickému serveru Mirror.co.uk Cara.

Po dvou letech od založení svého blogu byla oslovena jednou společností vyrábějící vibrátory. Chtěli, aby jejich výrobky testovala a Cara jejich nabídku přijala. A co na to její partner? „Přítel v tom nevidí vůbec žádnou hrozbu, zastáváme názor, že tyto hračky jsou kořením sexuálního života, ne náhradou,“ nechala se slyšet Cara. Partner ji dokonce při testování některých hraček pomáhá.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také