návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Správné nebo odporné? Zpověď matky, které kojí svého syna i v jeho 12 letech na veřejnosti.

Tento příběh vás zvedne ze židle. Matka kojila svého syna ve frontě na lístky snímku X-Men. Poté, co ji zaměstnanci vyzvali, aby přestala, naštvala se a podala na společnost žalobu.
Vydáno: 31.07.2014
Mami, mám žížu
Mami, mám žížu Autor: Tumblr
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

„Čekali jsme ve frontě s mým synem Masonem. V průběhu čekání si vyhrnul moje tričko a začal odsávat mateřské mléko. V tom  nás někdo přerušil. Do té doby si kojení všimlo jen pár lidí, ale v okamžiku napomenutí se na nás začali všichni pohoršeně dívat. Mason se lekl a zuby sevřel moji bradavku. Přitlačila jsem si  jeho hlavu k hrudi a konejšila ho, že se nemusí bát. Zdůraznila jsem, že jsem matka a mám právo kojit svého syna na veřejnosti. Myslela jsem si, že to tím skončí, ale to jsem se proklatě spletla. Následně někdo přivolal ochranku a mě i mého syna vyvedli z kina. V ten okamžik jsem si uvědomila, že žijeme ve zkaženém světě, který nesnáší ženská těla a omezuje matky v tom, k čemu jsou předurčené: pečovat o svoje děti. Příroda chce, abych kojila svého syna, když mi dává i po tak dlouhé době mléko do mých „ prsíček“. Ženy kojí ve většině případů je to pro ně příjemný pocit, přestože to naše společnost odsuzuje, tak to matky vzrušuje. Proto je to pro mě mnohem více uspokojující než kdy předtím. Jsem si jistá, že moje tělo produkuje mléko, aby upozornilo na tuto problematiku. Myslím, že by naše společnost měla konečně začít tolerovat potřeby matek a jejich dětí. My jsme v šoku. Mezitím, co si budeme zvedat bradu z podlahy, napište nám, co si myslíte o tomto příběhu vy.

 

Mohlo by vás zajímat:
Josie Cunningham prodala všechny čtyři lístky na svůj porod a vydělala balík!

Modelka už má vyprodáno! Vstupenky na její porod ji vynesly pořádný balík!

Justin Bieber

Justin Bieber a Orlando Bloom se porvali. Byla v tom ženská.

Alena Jirásková a Daniela Ettlerová prozradily jakých chyb se dopouštíme v oblékání.

Odbornice na módu: 5 nejhorších chyb, kterých se dopouštějí ženy při oblékání

Zlatí trpaslíci

Peklo na zahradě. Hrůzy, které je možné si pořídit

Majitelé se zbavují černých koček, prý nevypadají dobře na selfies!

Majitelé se zbavují černých koček…kvůli selfies!

Animace Země

Animace: takhle vypadala Země, když jí bylo nejhůř

Článek je zařazen v: Mléko , fronta