reklama

reklama

rande sex

ODHALENO: 15 mužských řečí těla, které jasně dokazují, že po tobě jede. Čeho si všimnout dřív?

Publikováno: 01.12.2019

reklama

1. Zvedá obočí. Jestli zvedá obočí, kdyk

sex

ODHALENO: Ženy prozradily, jestli se před sexem musí vždy vykoupat. Kolik z nich to miluje ráno?

oliv tě vidí, nebo o tobě slyší, podvědomě chce být víc ve tvojí přítomnosti. To je důvod, proč víc otvírá oči, v důsledku čehož zvedá obočí.

2. Má vlhké ruce. Vlhké ruce mohou být známkou toho, že se cítí nervózní, když jsi poblíž.

3. Nakloní se k tobě. Pokud tě dokonale slyší, ale i přesto k tobě naklání svojí hlavu, je to znakem toho, že chce slyšet všechno, co říkáš a nechce si nechat ujít ani slovo.

4. Tiskne tvojí dlaň. Když si všimneš, že tiskne tvojí dlaň, ukazuje to jeho vnitřní touhu se s tebou ještě víc spojit. Propletené prsty mají stejný význam.

5. Roztahuje nohy. Při hovoru s tebou má roztažené nohy od sebe. Tato pozice je pro muže zranitelná a tím, že takhle sedí, projevuje svojí důvěru vůči tobě.

6. Zhluboka dýchá. Zhluboka se nadechne, kdykoliv tě vidí? Podvědomě chce, aby jeho hrudník vypadal větší a pas menší. Pokouší se podvědomě vypadat atraktivně, protože je u tebe.

7. Oční kontakt. Když jsi mezi lidmi a přistihneš ho, jak se na tebe dívá, je to znamení, že se o tebe zajímá. Odvážní chlapi se nestydí udržovat dlouhý oční kontakt. Příště kontroluj, kdo vás pozoruje.

8. Dotýká se kravaty. Tohle je další známka nervozity, když jsi v jeho přítomnosti. Hodně lidí tahá něco rukama, kdykoliv se cítí nervózně. Protože si ale nepřeje, aby sis toho všimla, dělá to skrytě.

9. Upřímný úsměv. Muži se opravdově smějí, když mají u sebe osobu, kterou mají opravdu rádi. Kromě toho, že ukazují svoje zuby při úsměvu, může to znamenat, že jsi na něj zapůsobila.

10. Jeho hlas se mění. Jestli se ti zdá jeho hlas jemnější, sladší, když na tebe mluví, pak si můžeš být jistá, že jsi na jeho seznamu. Může také mluvit pomaleji, když s tebou komunikuje, což je proto, že se cítí pohodlně a uvolněně.

11. Chodí vedle tebe. Když chodí dva kroky pře tebou, svědčí to o tom, že se víc zajímá o sebe než o tebe. Naopak, když jde vedle tebe, ukazuje tak svůj zájem o tebe.

12. S úctou zachází s tvými věcmi. Věnuj pozornost způsobu, jakým zachází s tvým majetkem. Hodí ti kabát, nebo ti ho podá? Úcta, kterou chová k tvým věcem, ukazuje míru úcty, kterou pro tebe má.

13. Náhodné doteky. Jestli se vás nedokáže přestat náhodně, či neúmyslně dotýkat, naznačuje to jeho vnitřní touhu být blíž tobě. V podstatě se snažíme držet se dál od lidí, které nemáme rádi. Stejný princip funguje naopak.

14. Žádný telefon. V neposlední řadě nereaguje na každou zprávu, kterou dostane, což dokazuje jeho respekt k tobě. Ale také jeho zájem. Celý svět počká, když jsi vedle něj.

15. Odlepené rty. Jestli máš ještě pochybnosti, zkontroluj jeho rty, když jsi v jeho přítomnosti. Mohl by je mít pootevřené hned, když tě uvidí, případně by to mohlo nějakou dobu trvat. Každopádně to udělá, a to kvůli vřelým pocitům k tobě.

reklama